En Çok Satan Ürünler
-20%
Minimal Yan Sehpa - Tekerlekli
Hem Yan Sehpa Olarak Kullanabileceğiniz Hem de Kapaklı ve Çekmeceli Bölümleriyle Mekanınızda Mini Bir Depolama Alanına Dönüşebilecek Çok Fonksiyonlu bir Cutu Kombinasyonu. Tekerlekli olması Sayesinde İstediğiniz Kanepenin Yanına Kolayca İtebilirsiniz! Dilerseniz Orta Sehpa Olarak Dahi Kullanılabilir..

DEVAMI

-20%
Up 02 - Yüksek komodin, tekerlekli
Sarı ve beyaz uyumu. Tam bir genç odası tasarımı. Mekana ne kadar da spor bir hava katıyor.İçerik: 2 adet beyaz CuTu1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet beyaz raf1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler:Genişlik   :  ..

DEVAMI

-20%
Up 03 - Çok amaçlı dolap, tekerlekli
Kahve keyfi için özel bir tasarım. Kahve makinanızı ve fincanlarınızı depolayabileceğiniz muhteşem bir dolap. Aynı zamanda turuncu ve gri tonlarının uyumu ile mutfağınıza renk katan hoş bir obje.İçerik: 3 adet CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet ra..

DEVAMI

1 ile 3 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 3 ürün, 1 sayfa)

Yatak Odalarının Olmazsa Olmaz Tamamlayıcıları Komodin Modelleri!

Yatağının başucunda kitaplarını, çalar saatini veya bir bardak suyunu koyabileceğin Komodin Modelleri , Cutu ile dilediğin renklerde oluşturabilirsin. İstersen tekerlekli veya duvara monte olarak da kullanabilirsin. Genç Odası ve Çocuk Odası için çok fonksiyonel komodinler oluşturabilirsin.

Özellikle Genç Odalarında Beyaz Komodinler Çok Tercih Edilmektedir!

Çocuk Odalarında açık renkli mobilyalar daha çok tercih edilir. Cutu'nun Demonte & Modüler yapısı sayesinde, Beyaz Komodinine ister çekmece, ister kapak, istersen de raf ekleyebilirsin.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!