En Çok Satan Ürünler
-20%
Up 02 - Yüksek komodin, tekerlekli
Sarı ve beyaz uyumu. Tam bir genç odası tasarımı. Mekana ne kadar da spor bir hava katıyor.İçerik: 2 adet beyaz CuTu1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet beyaz raf1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler:Genişlik   :  ..

DEVAMI

-20%
Up 03 - Çok amaçlı dolap, tekerlekli
Kahve keyfi için özel bir tasarım. Kahve makinanızı ve fincanlarınızı depolayabileceğiniz muhteşem bir dolap. Aynı zamanda turuncu ve gri tonlarının uyumu ile mutfağınıza renk katan hoş bir obje.İçerik: 3 adet CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet ra..

DEVAMI

-20%
Minimal 03 - Kız çocuk odası için puflu oyuncak dolabı
Küçük prensesler için pamuk şeker tadında puflu bir depolama alanı. Oyuncaklarını , ayakkabılarını, kıyafetlerini ve masal kitaplarını yerleştir.Yumuşak minderli puf üzerinde oturup masallar okuyabilirsin küçük tatlı prenses.İçerik: 2 adet beyaz CuTu1 adet beyaz raf2 adet lila puf minderi1 takım 2'l..

DEVAMI

-20%
Up 01 - Tekerlekli, küçük dolap
Çok yönlü kullanıma sahip bir tasarım. Kum taşı ve beyaz renk ne kadar da ahenkli bir uyum içinde.   İçerik:2 adet beyaz CuTu1 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı..

DEVAMI

1 ile 4 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 4 ürün, 1 sayfa)

"Cutu" Modüler Mobilya Sistemi Mutfak İçin Tamamlayıcı Dolap Çözümleri Sunar!

Belki kahve makinanı koyabileceğin, tekerlekli bir dolap veya masanın yanında altı dolaplı bir puflu bench ya da turşu kavanozlarını dizebileceğin bir duvar rafı... Cutu'lar mutfakta ihtiyaç duyulan çok amaçlı dolap olabilecek özelliklere sahiptir. Çekmeceli bölümlerine patates, soğan koyabilir; kapaklı bölümlerine baharatlarınızı yerleştirebilirsiniz. Üzerine de kahve makinenizi koyabileceğiniz, çok fonksiyonlu bir dolap için Cutu'yu tercih edin!

Sen Nasıl Hayal Edersen - "Limit Senin Hayal Gücün"

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!