En Çok Satan Ürünler
-20%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-20%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet 2'li t..

DEVAMI

-20%
Cute 02 - Ayakkabılık, açık raflı ve puflu
4 adet CuTu ile mini bir ayakkabılık. İster ayakkabılırınızı koyun, isterseniz terliklerinizi. İçerik: 4 adet beyaz  CuTu 1 takım beyaz kapak (menteşe, kulp ve çıt-çıt mıknatıs dahil) 2 adet puf minderi 3 adet beyaz raf 1 takım tekli beyaz baza (ayaklı) 1 takım 2'li beyaz baza (ayakl..

DEVAMI

-20%
Minimal 03 - Kız çocuk odası için puflu oyuncak dolabı
Küçük prensesler için pamuk şeker tadında puflu bir depolama alanı. Oyuncaklarını , ayakkabılarını, kıyafetlerini ve masal kitaplarını yerleştir.Yumuşak minderli puf üzerinde oturup masallar okuyabilirsin küçük tatlı prenses.İçerik: 2 adet beyaz CuTu1 adet beyaz raf2 adet lila puf minderi1 takım 2'l..

DEVAMI

1 ile 4 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 4 ürün, 1 sayfa)

Antrenizde Şık Bir Puflu Ayakkabılığa Ne Dersiniz?

Özellikle küçük evlerde, dar antreler için minimal antre mobilyaları tercih edilmektedir.Bu tür küçük evlerde bolca depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam da bu noktada Cutu imdadınıza yetişir. Cutu ile tasarlayacağınız mini bir antre mobilyasına minder ekleyerek,  evinizin girişinde ayakkabılarınızı rahatça çıkarabilmek için bir oturma bankına da sahip olursunuz.

Dar ve Uzun Koridorlar için Antre Mobilyası Nasıl Olmalı?

Dar ve Uzun koridorlar için mobilya seçerken mümkün olduğunca minimal ölçülerde olmasına ve aynı zamanda da fonksiyonel olmasına dikkat edilmelidir.Cutu minimal ölçüleri, zerafeti ve işlevselliği ile tam da dar koridorlara uyum sağlayacak puflu ayakkabılıklar ve antre mobilyaları tasarlamanıza olanak sağlar.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!