Evinizin Dekorasyonunun Tamamlayıcısı!

Kanepe ve koltuklarınızın üzerine koyduğunuz Dekoratif Kırlentler aslında dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarıdır. Renkleri, dokuları ve desenleriyle dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olarak rol oynarlar.

Dekoratif Kırlentlerin Sadece  Estetik ve Konforla İlgili Olduğunu Kim söylemiş?

Kırlentler & Yastık Klıfları aslında sizin yaşam tarzınızın bir yüzünü temsil ederler.

Belki yakından takip ettiğiniz bir spor takımının renkleri veya  sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtan kırlentler doku, desen ve renkleriyle evinizi eşsiz kılacaktır ve evinizi size özel hale getirecektir.

-33%
Sarı, Turkuaz, Turuncu Çiçekli Dekoratif Kırlent Kılıfı
Sarı, Turkuaz, Turuncu Çiçekli Dekoratif Kırlent Kılıfı Canlı Renkli Dekoratif Kırlentler ile Yazın Balkonlar ve Evlere Sıcacık Bir Enerji Gelecek!Ön Yüzü ve Arka Yüzü : % 100 Koton Gabardin Dokulu Kumaş Kenarları Turkuaz Fitil DetaylıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmKoton Gabardin Özel Dokuma Kumaş..

DEVAMI

-40%
Turkuaz Renkli Mikro Petek Dokulu Kumaşlı Kırlent Kılıfı
Turkuaz Renkli Mikro Petek Dokulu Kumaşlı Kırlent & Yastık KılıfıYumuşak Dokulu Düz Renkli, MinimalistÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Düz Renkli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , İpeksi Soft DokunuşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç ke..

DEVAMI

-33%
Krem Üzerine Kahverengi Çiçekli Dekoratif Kırlent Kılıfı
Krem Üzerine Kahverengi Çiçekli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı Bahar ve Yaz aylarında Çiçekli Kırlent Kılıfları Balkon ve Terasların Vazgeçilmezi!Ön Yüzü : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş Arka Yüzü : Kahverengi Süet Kumaşlı ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmMi..

DEVAMI

-33%
Mavi, Beyaz ve Turuncu Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : Düz Renk Kendinden DokuluÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , İpeksi Soft DokunuşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsk..

DEVAMI

-33%
Sarı-Turkuaz-Nar Çiçeği Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Kenarları Sarı Fitil Detaylı , Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Düz Renk Sarı)ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel ..

DEVAMI

-39%
Turkuaz ve Gri Renkli - Simli İşlemeli -Çiçek Desenli - Kırlent Kılıfı
Turkuaz ve Gri Renkli - Simli İşlemeli -Çiçek Desenli - Kırlent Kılıfı Renklerin can alıcılığı ile kanepenize boyut ekleyin!Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Koton Gri Üzerine Sim ve Turkuaz Saten İşlemeli Dokulu Kırlent KılıfıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmKoton Üzerine İşlemeli Özel Dokuma Kumaş Desenler ve..

DEVAMI

-39%
Fıstık Yeşili - Fuşya Fitilli Keten Kırlent Kılıfı
Fuşya Grogren Saten Fitil DetaylıÖn Yüzü ve Arka Yüzü    : Fıstık Yeşili Keten Dokulu KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmKeten Dokulu KumaşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için f..

DEVAMI

-33%
Kız Çocuk Odası Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kız Çocuk Odası Dekoratif Kırlent KılıfıYumuşak Dokulu, Renkli ve EnerjikKenarları Turkuaz Rengi Fitil DetaylıÖn Yüzü : Desenli Mikro Petek Dokulu Dijital Baskı Özel Dokuma Kumaş Arka Yüzü : Düz Beyaz Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , ..

DEVAMI

-33%
Pembe-Lila ve Krem Saten Damask İşlemeli Kırlent Kılıfı
Kenarları Krem Rengi Grogren Saten Fitil Detaylı , Ön Yüzü ve Arka Yüzü    :  Damask Motif İşlemeli Saten ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş , Damask Motif İşlemeli,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve dokular dijital baskı değil ,..

DEVAMI

-33%
Kahverengi Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kahverengi Süet Kumaşlı Dekoratif Kırlent Kılıfı Süet Kumaşın Yumuşacık Hissi, Kırlent Kılıfında Hayat Buldu!Ön Yüzü : Kahverengi Süet Kumaşlı, Spor Dikiş Detaylı Arka Yüzü : Kahverengi Süet Kumaşlı ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmSüet Kumaş Spor Dikiş DetaylıDokular ve renkler dijital baskı ..

DEVAMI

-33%
Krem Rengi Dekoratif Kırlent Kılıfı
Krem Rengi (Köşeler Kahverengi) Dekoratif Kırlent Kılıfı Krem Rengi  ile Kahverengi Kombinasyonlu Kırlent Kılıfı Sade ve Şık!Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Özel Dokuma Döşemelik Krem Rengi Kumaş, Köşeler Kahverengi Süet Kumaşlı Kenarları Kahverengi Süet Fitil DetaylıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmDöş..

DEVAMI

-33%
Krem Rengi - Simli Gold İşlemeli Kırlent Kılıfı
Krem Rengi - Simli Gold İşlemeli  Kırlent KılıfıSade ve EtkileyiciKenarları Gold Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Kanvas Kendinden Dokulu Pamuklu Kumaş Üzerine Simli Gold İşlemeliÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cm% 100 Koton Özel Dokuma Kumaş Kolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve d..

DEVAMI

-33%
Lacivert- Sarı Saten Dokulu Kırlent Kılıfı
Kenarları Fitil Detaylı , Ön Yüzü    :  Baklava Desenli Saten (Lacivert-Sarı ), Arka Yüzü  :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş ,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve doku..

DEVAMI

-33%
Siyah Deri ile Lacivert Çizgili Dekoratif Kırlent Kılıfı
İnce Siyah Derinin Yumuşacık Dokunuşunun Kırlent Kılıfında Hayat Bulması!Ön Yüzü : İnce Deri Kumaş (İpeksi Soft Dokunuş) ile Lacivert Çizgili Özel Dokuma Kumaş Kombinasyonu Arka Yüzü : İnce Deri Kumaş (İpeksi Soft Dokunuş) <Kenarları Siyah Deri Fitil DetaylıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmİ..

DEVAMI

-40%
Siyah ve Lacivert Dikdörtgen Kırlent Kılıfı
Lacivert Süet Çizgili, Deri Detaylı Dikdörtgen Kırlent Kılıfı Süet ve Derinin Çizgili Kombinasyonu, Kırlent Kılıfında Ne kadar da Asil! Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Lacivert Süet Çizgili, Deri Detaylı Özel Dokuma Kumaş ÖZELLİKLER: Ölçü : 30 x 50 cmLacivert süet Çizgili ve Deri Detaylı Özel Dokuma Kum..

DEVAMI

-40%
Dantel Desenli Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Dantel Desenli Renkli Dijital Baskılı Kırlent KılıfıRenklerin can alıcılığı ile kanepenize boyut ekleyin!Kenarları Sarı Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Dokuma Kumaş (Desenli)ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmDijital Baskıya Uygun Yumuşak Dokulu Özel Dokuma Kumaş , İ..

DEVAMI

-39%
Gri Üzerine Renkli Desenli Kırlent Kılıfı
Gri Zemin Üzerine Desenli Baskılı Kırlent & Yastık KılıfıSade, Minimal ve AsilKenarları Pembe Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Kanvas Pamuklu Kumaş Üzerine Desen BaskılıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cm% 100 Koton Özel Dokuma Kumaş Kolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve dokular diji..

DEVAMI

-46%
Gümüş Payetli - Dekoratif Kırlent Kılıfı
Gümüş payetlerle işlenmiş, yeni yılın simgelerinden biri olan çam ağacı, kırmızı saten ile buluşunca, büyüleyici bir tasarım ortaya çıktı.Yılbaşı yaklaşırken en zor seçimlerden biri yılbaşı hediyesi olur. sevdiklerinize bir yeni yıl hediyesi almak istersiniz ve bu özel olsun, şık olsun ve etkileyici..

DEVAMI

-40%
Saten - Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi - Dekoratif Kırlent Kılıfı
Saten - Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi - Dekoratif Kırlent KılıfıSatenin parlaklığı ve hissettirdiği lüks etki her zaman muhteşemÖn Yüzü : Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi Saten - 2 Renkli Kırlent KılıfıArka Yüzü : Gümüş Grisi Saten Gümüş Gri Saten ile Koyu Turkuaz Saten Kumaş , Patchwork Tekniği Kul..

DEVAMI

-33%
Saten - Mor ve Parlak Bej - Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kenarları Fitil Detaylı , Ön Yüzü ve  Arka Yüzü   :  Mor ve Parlak Bej - 2 Renkli Kırlent Kılıfı Parlak Bej Rengi Saten ile Mor Saten Kumaş , Patchwork Tekniği Kullanılarak Eklenmiştir.ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmParlak Saten Kumaş Kolay temizlenir..

DEVAMI

-40%
Saten - Mor ve Parlak Bej - Dikdörtgen Dekoratif Kırlent Kılıfı
Ön Yüzü      :  Mor Şeritli ve Parlak Bej - 2 Renkli Kırlent KılıfıArka Yüzü   :  Parlak Bej Kalın Saten Kumaş Parlak Bej Rengi Saten ile Mor Saten Kumaş , Patchwork Tekniği Kullanılarak Eklenmiştir.ÖZELLİKLER:  Ölçü : Ölçü : 30 x 50 c..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 22 ürün, 2 sayfa)