Evinizin Dekorasyonunun Tamamlayıcısı!

Kanepe ve koltuklarınızın üzerine koyduğunuz Dekoratif Kırlentler aslında dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarıdır. Renkleri, dokuları ve desenleriyle dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olarak rol oynarlar.

Dekoratif Kırlentlerin Sadece  Estetik ve Konforla İlgili Olduğunu Kim söylemiş?

Kırlentler & Yastık Klıfları aslında sizin yaşam tarzınızın bir yüzünü temsil ederler.

Belki yakından takip ettiğiniz bir spor takımının renkleri veya  sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtan kırlentler doku, desen ve renkleriyle evinizi eşsiz kılacaktır ve evinizi size özel hale getirecektir.

-20%
Arasta Design Açık Gri Kadife Kırlent Kılıfı, 43x43 cm
Açık Gri Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için ve estetik bir görünüm için giz..

DEVAMI

-20%
Arasta Design Antrasit Gri Kadife Kırlent Kılıfı, 43x43 cm
Antrasit Gri Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için ve estetik bir görünüm için..

DEVAMI

-20%
Arasta Design Antrasit Gri, Dikdörtgen, Püsküllü Kadife Kırlent Kılıfı, 30x50 cm
Antrasit Gri Dikdörtgen Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 30 x 50 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için ve estetik bir g..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Bordo Düz Renk Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Bordo Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Bordo Renkli 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çeki..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Düz Renk Mat Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kadife Mat Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için ve estetik bir görünüm için gizli fe..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Düz Renk Parlak Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için ve estetik bir görünüm için gizli fermua..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Gold Parlak Altın Sarısı Düz Renk Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Gold Altın Sarısı Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Gold Renkli 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için o..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Gümüş Gri Parlak Düz Renk Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Gümüş Platin Rengi Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Gümüş Renkli 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için..

DEVAMI

-20%
Arasta Design Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı, Pastel ve Düz Renkler, 43x43 cm
Kadife Pastel Renkler, Siyah, Antrasit Gri, Açık Gri, Pudra Pembesi, Somon Rengi, Turkuaz Mavisi Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiş..

DEVAMI

-21%
Arasta Design Kadife Kırlent Kılıfı, Kedi Desenli
Kedi Desenli Kadife Kırlent Kılıfı ,Arkası Parlak Kiremit Renkli Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü : Kedi Desenli 1. Sınıf Dokuma Parlak Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Arka Yüzü : Kiremit Rengi 1. Sınıf Dokum..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Kadife Kırlent Kılıfı, Lacivert
Lacivert Kadife Kırlent Kılıfı ,Düz Renk Dekoratif Kırlent Kılıfı Dekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır. Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Lacivert 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır. ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cm Kumaş iç kenarlar..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Kadife Kırlent Kılıfı, Nar Çiçeği Turuncu
Nar Çiçeği Turuncu Kadife Kırlent Kılıfı ,Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Nar Çiçeği Turuncu 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarl..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Kadife Kırlent Kılıfı, Sarı
Sarı Kadife Kırlent Kılıfı ,Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Sarı 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek ..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Kahve Köpüğü Düz Renk Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kahve Köpüğü Rengi Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Kahve Köpüğü Renkli 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlem..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Kiremit Rengi Düz Renk Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kiremit Rengi Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Kiremit Rengi 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için ove..

DEVAMI

-33%
Arasta Design Kırmızı Lacivert Ekoseli, Yünlü Kumaşlı, Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kırmızı Lacivert Ekoseli, Yünlü Kumaşlı, Dekoratif Kırlent Kılıfı Dekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Yünlü Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka : Kırmızı Lacivert Ekoseli % 100 Yünlü Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok ..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Krem Rengi Düz Renk Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Krem Rengi Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Krem Rengi 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok ç..

DEVAMI

-33%
Arasta Design Lacivert Düz Renk, Örme Kumaşlı, Dekoratif Kırlent Kılıfı
Lacivert Örme Kumaşlı, Dekoratif Kırlent Kılıfı Dekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Örme Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka : Lacivert Düz Renk Pamuklu Örme Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolay..

DEVAMI

-20%
Arasta Design Pudra Pembesi, Püsküllü, Kadife Kırlent Kılıfı, 43x43 cm
Pudra Pembesi Püsküllü Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için ve estetik bir gö..

DEVAMI

-20%
Arasta Design Renkli Kazayağı Desenli, Yünlü Kumaşlı, Dekoratif Kırlent Kılıfı
Renkli Kazayağı Desenli, Yünlü Kumaşlı, Dekoratif Kırlent Kılıfı Dekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Yünlü Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Kaz Ayağı Desenli % 100 Yünlü KumaşÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın..

DEVAMI

-25%
Arasta Design Saks Mavisi Düz Renk Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Saks Mavisi Kadife Düz Renk Dekoratif Kırlent KılıfıDekoratif Kırlent Kılıflarımızda 1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Kumaş Kullanılmıştır.Ön Yüzü ve Arka Yüzü: Mavi Renkli 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 44 ürün, 3 sayfa)

Evinizin Dekorasyonunun Tamamlayıcısı!

Kanepe ve koltuklarınızın üzerine koyduğunuz Dekoratif Kırlentler aslında dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarıdır. Renkleri, dokuları ve desenleriyle dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olarak rol oynarlar.

Dekoratif Kırlentlerin Sadece  Estetik ve Konforla İlgili Olduğunu Kim söylemiş?

Kırlentler & Yastık Klıfları aslında sizin yaşam tarzınızın bir yüzünü temsil ederler.

Belki yakından takip ettiğiniz bir spor takımının renkleri veya  sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtan kırlentler doku, desen ve renkleriyle evinizi eşsiz kılacaktır ve evinizi size özel hale getirecektir.