Evinizin Dekorasyonunun Tamamlayıcısı!

Kanepe ve koltuklarınızın üzerine koyduğunuz Dekoratif Kırlentler aslında dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarıdır. Renkleri, dokuları ve desenleriyle dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olarak rol oynarlar.

Dekoratif Kırlentlerin Sadece  Estetik ve Konforla İlgili Olduğunu Kim söylemiş?

Kırlentler & Yastık Klıfları aslında sizin yaşam tarzınızın bir yüzünü temsil ederler.

Belki yakından takip ettiğiniz bir spor takımının renkleri veya  sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtan kırlentler doku, desen ve renkleriyle evinizi eşsiz kılacaktır ve evinizi size özel hale getirecektir.

-35%
Kadife Kırlent Kılıfı , Gold,  Düz Renk, 45x45 cm
Kadife Kırlent Kılıfı , Gold Düz Renk, 45x45 cm1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Gold Renk 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolay..

DEVAMI

-35%
Kadife Kırlent Kılıfı , Gümüş Grisi, Düz Renk, 45x45 cm
Kadife Kırlent Kılıfı , Gümüş Gri Düz Renk, 45x45 cm1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Gold Renk 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın ..

DEVAMI

-36%
Kadife Kırlent Kılıfı , Hardal Sarısı, Düz Renk, 45x45 cm
Kadife Kırlent Kılıfı, Hardal Sarısı,  Düz Renk, 45x45 cm1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Gold Renk 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmişti..

DEVAMI

-36%
Kadife Kırlent Kılıfı , Kiremit Rengi, Düz Renk, 45x45 cm
Kadife Kırlent Kılıfı, Kiremit Rengi,  Düz Renk, 45x45 cm1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Gold Renk 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmişti..

DEVAMI

-36%
Kadife Kırlent Kılıfı , Krem Rengi, Düz Renk, 45x45 cm
Kadife Kırlent Kılıfı, Krem Rengi,  Düz Renk, 45x45 cm1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Gold Renk 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.K..

DEVAMI

-36%
Kadife Kırlent Kılıfı , Lacivert Parlak, Düz Renk, 45x45 cm
Kadife Kırlent Kılıfı, Lacivert Parlak, Düz Renk, 45x45 cm1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Gold Renk 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kı..

DEVAMI

-36%
Kadife Kırlent Kılıfı , Turkuaz Yeşil, Düz Renk, 45x45 cm
Kadife Kırlent Kılıfı, Turkuaz Yeşil, Düz Renk, 45x45 cm1. Sınıf Döşemelik Dokuma Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Gold Renk 1. Sınıf Dokuma Döşemelik Kadife Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER:Ölçü : 43 x 43 cmKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılı..

DEVAMI

-28%
Kırmızı, Siyah Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kırmızı ve Siyah Dekoratif Kırlent Kılıfı Dekoratif Kırlent Kılıfı,Patchwork Tekniği Kullanılarak Üretilmiştir.Ön Yüzü : Kırmızı Keten Kumaş ile Siyah Saten Kumaş Arasında Krem Rengi Saten Fitil Kullanılmıştır.Arka Yüzü : Kırmızı Keten Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmDese..

DEVAMI

-28%
Krem Rengi Saten, Kenarları Siyah Fitilli Dekoratif Kırlent Kılıfı
Krem Rengi Dekoratif Kırlent Kılıfı Özel Tasarım Kırlent Kılıfı Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Krem Rengi Özel Dokuma Döşemelik Saten Kumaş etrafı Siyah Saten FitilliÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmÖzel tasarım kırlent kılıfında kendinden kabartmalı döşemelik saten kumaş kullanılmıştır.Desenler, renkler v..

DEVAMI

-33%
Sarı, Turkuaz, Turuncu Çiçekli Dekoratif Kırlent Kılıfı
Sarı, Turkuaz, Turuncu Çiçekli Dekoratif Kırlent Kılıfı Canlı Renkli Dekoratif Kırlentler ile Yazın Balkonlar ve Evlere Sıcacık Bir Enerji Gelecek!Ön Yüzü ve Arka Yüzü : % 100 Koton Gabardin Dokulu Kumaş Kenarları Turkuaz Fitil DetaylıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmKoton Gabardin Özel Dokuma Kumaş..

DEVAMI

-33%
Krem Üzerine Kahverengi Çiçekli Dekoratif Kırlent Kılıfı
Krem Üzerine Kahverengi Çiçekli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı Bahar ve Yaz aylarında Çiçekli Kırlent Kılıfları Balkon ve Terasların Vazgeçilmezi!Ön Yüzü : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş Arka Yüzü : Kahverengi Süet Kumaşlı ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmMi..

DEVAMI

-33%
Mavi, Beyaz ve Turuncu Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : Düz Renk Kendinden DokuluÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , İpeksi Soft DokunuşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsk..

DEVAMI

-33%
Sarı-Turkuaz-Nar Çiçeği Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Kenarları Sarı Fitil Detaylı , Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Düz Renk Sarı)ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel ..

DEVAMI

-19%
Turkuaz ve Gri Renkli - Simli İşlemeli -Çiçek Desenli - Kırlent Kılıfı
Turkuaz ve Gri Renkli - Simli İşlemeli -Çiçek Desenli - Kırlent Kılıfı Renklerin can alıcılığı ile kanepenize boyut ekleyin!Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Koton Gri Üzerine Sim ve Turkuaz Saten İşlemeli Dokulu Kırlent KılıfıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmKoton Üzerine İşlemeli Özel Dokuma Kumaş Desenler ve..

DEVAMI

-28%
Turuncu, Siyah Saten Dekoratif Kırlent Kılıfı
Turuncu ve Siyah Saten Kırlent Kılıfı Dekoratif Kırlent Kılıfı,Patchwork Tekniği Kullanılarak Üretilmiştir.Ön Yüzü : Desenli Saten Kumaş ile Turuncu Keten Kumaş Arasında Siyah Renk, Patchwork Tekniği ile Üretilmiştir.Arka Yüzü : Desenli Saten Kumaş Kullanılmıştır.ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43..

DEVAMI

-19%
Fıstık Yeşili - Fuşya Fitilli Keten Kırlent Kılıfı
Fuşya Grogren Saten Fitil DetaylıÖn Yüzü ve Arka Yüzü    : Fıstık Yeşili Keten Dokulu KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmKeten Dokulu KumaşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için f..

DEVAMI

-33%
Kız Çocuk Odası Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kız Çocuk Odası Dekoratif Kırlent KılıfıYumuşak Dokulu, Renkli ve EnerjikKenarları Turkuaz Rengi Fitil DetaylıÖn Yüzü : Desenli Mikro Petek Dokulu Dijital Baskı Özel Dokuma Kumaş Arka Yüzü : Düz Beyaz Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , ..

DEVAMI

-33%
Pembe-Lila ve Krem Saten Damask İşlemeli Kırlent Kılıfı
Kenarları Krem Rengi Grogren Saten Fitil Detaylı , Ön Yüzü ve Arka Yüzü    :  Damask Motif İşlemeli Saten ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş , Damask Motif İşlemeli,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve dokular dijital baskı değil ,..

DEVAMI

-33%
Krem Rengi Dekoratif Kırlent Kılıfı
Krem Rengi (Köşeler Kahverengi) Dekoratif Kırlent Kılıfı Krem Rengi  ile Kahverengi Kombinasyonlu Kırlent Kılıfı Sade ve Şık!Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Özel Dokuma Döşemelik Krem Rengi Kumaş, Köşeler Kahverengi Süet Kumaşlı Kenarları Kahverengi Süet Fitil DetaylıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmDöş..

DEVAMI

-33%
Lacivert- Sarı Saten Dokulu Kırlent Kılıfı
Kenarları Fitil Detaylı , Ön Yüzü    :  Baklava Desenli Saten (Lacivert-Sarı ), Arka Yüzü  :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş ,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve doku..

DEVAMI

-33%
Siyah Deri ile Lacivert Çizgili Dekoratif Kırlent Kılıfı
İnce Siyah Derinin Yumuşacık Dokunuşunun Kırlent Kılıfında Hayat Bulması!Ön Yüzü : İnce Deri Kumaş (İpeksi Soft Dokunuş) ile Lacivert Çizgili Özel Dokuma Kumaş Kombinasyonu Arka Yüzü : İnce Deri Kumaş (İpeksi Soft Dokunuş) <Kenarları Siyah Deri Fitil DetaylıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmİ..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 28 ürün, 2 sayfa)

Evinizin Dekorasyonunun Tamamlayıcısı!

Kanepe ve koltuklarınızın üzerine koyduğunuz Dekoratif Kırlentler aslında dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarıdır. Renkleri, dokuları ve desenleriyle dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olarak rol oynarlar.

Dekoratif Kırlentlerin Sadece  Estetik ve Konforla İlgili Olduğunu Kim söylemiş?

Kırlentler & Yastık Klıfları aslında sizin yaşam tarzınızın bir yüzünü temsil ederler.

Belki yakından takip ettiğiniz bir spor takımının renkleri veya  sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtan kırlentler doku, desen ve renkleriyle evinizi eşsiz kılacaktır ve evinizi size özel hale getirecektir.