"Cutu" Demonte & Modüler Mobilya Sistemi, Çok amaçlı Dolap Modelleri Tasarlamanıza Olanak Tanır!

Bir mekanın hem kullanışlı hem de şık olmasını sağlayan ögelerden en önemlileri belki de dolaplardır.

Her mekanın ihtiyacı olan depolama alanlarına, Cutu'nun birçok fonksiyonu içinde barındırabilecek Çok Amaçlı Dolap Modelleri ile sahip olabilirsiniz.

Salonda Bir Kitaplık Hayal Et, Çocuk Odasında Bir Oyuncak Dolabı veya Antrede bir Dresuar, Yatak Odasında Bir Komodin!

Cutu'nun modüler yapısı sayesinde evinizin her mekanında rahatlıkla kullanabileceğiniz ve hatta zaman içinde dönüştürerek farklı fonksiyonlar yükleyebileceğiniz Çok amaçlı Dolap Modelleri yaratmak sizin elinizde.

Çok Amaçlı Dolaplar genellikle biden fazla fonksiyonu içinde barındırırlar. Mesela Cutularla oluşturacağınız bir Tv Ünitesini aynı zamanda Kitaplık olarak kullanmak da mümkündür.

Özellikle küçük ve dar evlerde bolca depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Bir sürü kitap ve ufak tefek eşyayı depolayacak bir modüler dolap ile mekanınızı derli toplu tutmak çok kolaydır.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-17%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz ve meşe
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-17%
Minimal 02 - Duvar dolabı, çekmeceli
Fonksiyonel bir depolama sistemi mi arıyorsunuz? CuTu ile tasarlayın , duvara asılan modüllerle tasarımınızı genişletin. İçerik: 3 adet beyaz CuTu1 takım meşe 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet tekli meşe taç1 adet 2'li meşe taç3 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.T..

DEVAMI

-17%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet raf 1..

DEVAMI

-17%
Up 01 - Tekerlekli, küçük dolap
Çok yönlü kullanıma sahip bir tasarım. Kum taşı ve beyaz renk ne kadar da ahenkli bir uyum içinde.   İçerik:2 adet beyaz CuTu1 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı..

DEVAMI

-17%
Mid 01 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bumodüler duvar rafı ünitesi için yaratıcılıkta herhangi bir sınır yok. İstenilenkullanıma ve görünüşe göre düzenlenebilir.    İçerik:6 adet beyaz CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım meşe 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)6 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde..

DEVAMI

-17%
Mid 02 - Kapaklı duvar dolabı
Kapaklı CuTu'lar içindeki herşey toz, ışık ve meraklı gözlerden korunuyor.İçerik: 4 adet beyaz CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)4 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için..

DEVAMI

-17%
Mid 03 - Akvaryum dolabı
O kadar sağlam ki. Ağır bir akvaryumu bile taşıyacak güçte. İçerik: 4 adet beyaz CuTu 2  takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet 2'li beyaz taç 1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için i..

DEVAMI

-17%
Pocket 01 - Komodin, tekerlekli
Bu mini komodini ister yatağının yanında istersen de kanepenin yanında kullan. İçerik:1 adet meşe CuTu1 takım beyaz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri meşe raf1 adet tekli meşe taç1 takım tekli meşe baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler: Genişlik ..

DEVAMI

-17%
Pocket 02 - Çekmeceli komodin, tekerlekli
Üzerine kitap ve dergilerini, şamdan veya dekoratif objeler koy. Yaşam alanınızı güzelleştirecek mini bir figür.İçerik: 1 adet beyaz CuTu1 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler: Genişlik &n..

DEVAMI

-16%
Pocket 03 - Komodin, duvara monte
Yatağının yanında duvara asılmış mini bir komodin. Basit ve fonksiyonel.     İçerik: 1 adet meşe CuTu1 takım beyaz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri meşe raf1 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Bu modelde taç yoktur, istenilirse sepete ayr..

DEVAMI

-17%
Up 02 - Yüksek komodin, tekerlekli
Sarı ve beyaz uyumu. Tam bir genç odası tasarımı. Mekana ne kadar da spor bir hava katıyor.İçerik: 2 adet beyaz CuTu1 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 takım sarı tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri beyaz raf1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Not..

DEVAMI

-17%
Up 03 - Çok amaçlı dolap, tekerlekli
Kahve keyfi için özel bir tasarım. Kahve makinanızı ve fincanlarınızı depolayabileceğiniz muhteşem bir dolap. Aynı zamanda turuncu ve gri tonlarının uyumu ile mutfağınıza renk katan hoş bir obje.İçerik: 3 adet CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet ra..

DEVAMI

-17%
Up 04 - Banyo dolabı
Banyoda uzun boylu bir CuTu sistemi. Havluları , şampuanları , sabunları rahatlıkla depolayabileceğin bir banyo dolabı.İçerik: 5 adet beyaz CuTu2 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 takım tekli beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir. Tüm Cutu'lar için istenilen adett..

DEVAMI

-17%
Flat 01 - Tv ünitesi, açık raflı
Basit bir tv ünitesi olarak kullanılabilecek mükemmel bir kombinasyon. Beyaz, sade ve şık.İçerik: 4 adet beyaz CuTu3 adet beyaz raf2 adet 2'li beyaz taç2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Tüm Cutu'lar için istenilen adette raf, çekmece ve kapak sepete eklenebilir.&..

DEVAMI

-17%
Mid 04 - Duvar dolabı kombinasyonu
Nötr renkler, net çizgiler ve minimalist bir yaklaşım. Duvarda bir vitrin oluştur ve model koleksiyonunu sergile.İçerik:5 adet beyaz CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım bordo tekli çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet çekmece üzeri beyaz raf1 adet beyaz raf5 set duvar askı elemanıNot..

DEVAMI

-17%
Mid 05 - Oturma odası için konsol
Net formların renklerle dansı CuTu tarafından zekice gerçekleştirilir. Mekanda fonksiyonelliğin yanında adeta bir dekorasyon objesine dönüşür.İçerik: 6 adet meşe CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım bordo kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım antrasit kapak (menteşe ve kulp dahil)2 a..

DEVAMI

-17%
Mid 06 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bu tasarım muhteşem.  Meşe , kum taşı ve beyazın kombinasyonu ile kalbini kazanacak. Salonda, yatak odasında , koridorda, çalışma odasında, çocuk odasında veya her hangi bir mekanda kullanılabilir.İçerik: 3 adet beyaz CuTu3 adet kum taşı CuTu 2 adet meşe CuTu 2 takım beyaz kapak (ment..

DEVAMI

-17%
Flat 02- Tv ünitesi
Su, çakıl ve dalgaları anımsatan renkler mutlu anıları uyandırır. Mavinin dinginliği ile kum taşı grinin uyumu sizi bambaşka duygulara zerk eder.İçerik: 5 adet kumtaşı CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım koyu mavi kapak (menteşe ve ku..

DEVAMI

-17%
Topsy 01 - Salon ve oturma odası için konsol
Modül 10 adet CuTu'dan  oluşur. Beyaz ve turkuazın huzur veren tarzıyla mekanınıza stil ve dinginlik katar.İçerik: 10 adet beyaz CuTu5 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 takım turkuaz kapak (menteşe ve kulp dahil)3 adet 2'li beyaz taç10 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde tesl..

DEVAMI

-17%
Topsy 02 - Tv ünitesi
Film cd leriniz veya kitaplarınız için duvarda yüzen üst kısımda çok fazla yeriniz var. Alt kısımda ise çeşitli eşyaları depolayabilirsin. Asil duruşu ile bu tv ünitesi mekanınıza çok yakışacak. İçerik:12 adet beyaz CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım kum taşı kapak (menteşe ..

DEVAMI

-17%
Topsy 03 - Oturma odası dolabı
Modern, fonksiyonel ve tarz bir büfe. Güzel, sade ve şık. İster oturma bölümünde kullan, istersen yemek masasının yanında. Her nerede kullanırsan renklerin bir araya gelişi ve kübik formlar muhteşem.    İçerik:8 adet beyaz CuTu4 adet meşe CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp da..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 79 ürün, 4 sayfa)