Çocuk Odası Kitaplıkları Çocuklara Okuma Alışkanlığı Kazandırmak için İlk Adımdır!

Çocuğunuzun kitap okumayı sevmesini sağlamak ve onu bu konuda teşvik etmek adına, odasında kendisine ait bir kitaplık olması çok önemlidir. İçinde sadece kendisine ait kitapların sergilendiği bir Çocuk Odası Kitaplığı sayesinde, çocuğunuz istediği her an kitaplarına ulaşabilecek ve böylece okuma alışkanlığı kazanacaktır.

Cutu'nun limitsiz varyasyon yaratabilme özelliği sayesinde, Haydi! çocuğun için bir Çocuk Odası Kitaplığı Tasarla ve ona farklı dünyaların kapılarını aç.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-17%
Mid 01 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bumodüler duvar rafı ünitesi için yaratıcılıkta herhangi bir sınır yok. İstenilenkullanıma ve görünüşe göre düzenlenebilir.    İçerik:6 adet beyaz CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım meşe 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)6 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde..

DEVAMI

-17%
Pocket 01 - Komodin, tekerlekli
Bu mini komodini ister yatağının yanında istersen de kanepenin yanında kullan. İçerik:1 adet meşe CuTu1 takım beyaz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri meşe raf1 adet tekli meşe taç1 takım tekli meşe baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler: Genişlik ..

DEVAMI

-17%
Pocket 02 - Çekmeceli komodin, tekerlekli
Üzerine kitap ve dergilerini, şamdan veya dekoratif objeler koy. Yaşam alanınızı güzelleştirecek mini bir figür.İçerik: 1 adet beyaz CuTu1 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler: Genişlik &n..

DEVAMI

-16%
Pocket 03 - Komodin, duvara monte
Yatağının yanında duvara asılmış mini bir komodin. Basit ve fonksiyonel.     İçerik: 1 adet meşe CuTu1 takım beyaz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri meşe raf1 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Bu modelde taç yoktur, istenilirse sepete ayr..

DEVAMI

-17%
Up 02 - Yüksek komodin, tekerlekli
Sarı ve beyaz uyumu. Tam bir genç odası tasarımı. Mekana ne kadar da spor bir hava katıyor.İçerik: 2 adet beyaz CuTu1 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 takım sarı tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri beyaz raf1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Not..

DEVAMI

-17%
Mid 04 - Duvar dolabı kombinasyonu
Nötr renkler, net çizgiler ve minimalist bir yaklaşım. Duvarda bir vitrin oluştur ve model koleksiyonunu sergile.İçerik:5 adet beyaz CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım bordo tekli çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet çekmece üzeri beyaz raf1 adet beyaz raf5 set duvar askı elemanıNot..

DEVAMI

-17%
Mid 06 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bu tasarım muhteşem.  Meşe , kum taşı ve beyazın kombinasyonu ile kalbini kazanacak. Salonda, yatak odasında , koridorda, çalışma odasında, çocuk odasında veya her hangi bir mekanda kullanılabilir.İçerik: 3 adet beyaz CuTu3 adet kum taşı CuTu 2 adet meşe CuTu 2 takım beyaz kapak (ment..

DEVAMI

-17%
Mid 07 - Yemek odası için duvar rafı
Yemek masanızın yanında bir saklama alanı mı istiyorsunuz? Açık raflar, kapaklı ve çekmeceli CuTu'lar . Kum taşı ve beyazın asaleti ,meşenin sıcaklığı ile mekana hoş bir tarz katıyor.İçerik:5 adet beyaz CuTu2 adet kum taşı CuTu1 adet meşe CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım meşe k..

DEVAMI

-17%
Tall 01 - Kitaplık
Ne olursa olsun - kitaplar veya aksesuarlar. Yüksek ve zarif bir dolap hem fonksiyonel hem de estetik bir tarz yaratıyor. İçerik:8 adet CuTu 4 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet raf1 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 haftad..

DEVAMI

-17%
Tall 03 - Kitaplık, beyaz
Dosyalar ve kitaplar için mükemmel boyutlara sahip bir kitaplık ve her bir CuTu üzerine bazı aksesuarlar eklemek istiyorsanız - kapak, raf, çekmece gibi - CuTu modüler raf sistemi ile doğru yerdesiniz.  İçerik: 12 adet beyaz CuTu5 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 adet beyaz raf1 ..

DEVAMI

-17%
Tall 02 - Kitaplık, renkli kapaklı
Kitaplarınız, dergileriniz, DVD leriniz veya çizgi roman kolleksiyonunuz için ideal çözüm. Hantal olmayan ölçüler ile güzel ve göz alıcı. Bir de renklerle süslerseniz.İçerik: 12 adet CuTu6 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet raf1 takım 2'li baza (ayaklı)..

DEVAMI

-17%
Splay 01 - Dolap kombinasyonu
Beyazın saflığı ile meşenin sıcaklığı bir arada olan bir CuTu sistemi. Belki bir tv ünitesi veya yemek odasında bir yan konsol. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, mekana minimalist bir tarz katan tasarım.İçerik: 8 adet meşe CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li meşe taç2 tak..

DEVAMI

-17%
Splay 02 - Kapaklı dolap kombinasyonu
Beyaz ve mavinin uyumu. Saf, temiz ve cool.İçerik: 8 adet beyaz CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 takım koyu mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li beyaz  baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 haftadır.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. T..

DEVAMI

-17%
Step 05 - Çok amaçlı dolap kombinasyonu
En çok satan ürünlerimizden biridir. Bu modül depolama sistemi olarak olarak mükemmel bir çözümdür. Her mekana uygundur.İçerik: 12 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 ..

DEVAMI

-17%
Splay 03 - Kitaplık, beyaz ve alçak
Çok sayıda açık raf, kapaklı ve çekmeceli bir kaç CuTu ile kombine edildi. Kitaplar, dergiler, cd ler veya  siz ne için isterseniz.İçerik:18 adet beyaz CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)10 adet beyaz raf3 adet 2'li beyaz  taç3 takı..

DEVAMI

-17%
Topsy 07 - Çocuk ve Genç Odaları İçin Yatak Başı Kitaplık
Bu oluşum CuTu modüler raf sisteminin neler yapabileceğini gösterir. Zeminde ve duvarda konumlandırılarak hareketli, renkli ve fonksiyonel bir konsept yaratılmıştır. Düzenleme göz açıp kapayana kadar değiştirilip, dönüştürülebilir.İçerik: 11 adet beyaz CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takı..

DEVAMI

-17%
Topsy 08 - Çok amaçlı dolap
Kumtaşı grinin asaleti, sadeliği veya meşe ile beyazın modern, sıcak buluşması. Ahşabın sıcak ve klasik tarzını formun modernliği ile buluşturan harika bir tasarım. İçerik: 11 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li baza (ayaklı)3 set duvar askı elemanıNotlar:Ürünün teslim sü..

DEVAMI

-17%
Step 01 - Merdiven altı için kitaplık
Merdiven altı veya çatı katı için bir depolama sistemi mi arıyorsun? Asla korkma! CuTu modüler sistem, eğimli duvarlara ve merdiven altlarına çok iyi bir şekilde uyum sağlar.İçerik: 10 adet CuTu3 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet beyaz raf2 takım 2'li ..

DEVAMI

-17%
Step 02 - Çatı arası için kitaplık
Merdivenlerin veya eğimli duvarların altında fazla yeriniz yok mu? CuTu bu mekanlara çok iyi uyum sağlayarak bu alanları kullanışlı hale getirir.İçerik:10 adet beyaz  CuTu3 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece(ray ve kulp dahil)2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)Notlar:Ürünün te..

DEVAMI

-17%
Step 03 - Kız çocuk odası için oyuncak dolabı
Küçük prensesler için pamuk şeker tadında bir depolama alanı. Oyuncaklarını , ayakkabılarını, kıyafetlerini ve masal kitaplarını yerleştir.Yumuşak minderli puf üzerinde oturup masallar okuyabilirsin küçük tatlı prenses.İçerik: 6 adet beyaz CuTu1 takım pembe  kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım..

DEVAMI

-17%
Topsy 09 - Çocuk odası için yatak başı dolap kombinasyonu
Toz pembe şeker tadında ve masumiyetin simgesi  beyaz renk ile küçük kızların rüyası gerçek oluyor. Bu göz alıcı pastel tonların yarattığı tarzın yanında çok miktarda depolama alanı sunar. Basit montaj sistemi sayesinde kolayca dönüştürülebilir.İçerik: 13 adet beyaz  CuTu3 takım beyaz &nbs..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 38 ürün, 2 sayfa)