Evinizin Dekorasyonunun Tamamlayıcısı!

Kanepe ve koltuklarınızın üzerine koyduğunuz Dekoratif Kırlentler aslında dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarıdır. Renkleri, dokuları ve desenleriyle dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olarak rol oynarlar.

Dekoratif Kırlentlerin Sadece  Estetik ve Konforla İlgili Olduğunu Kim söylemiş?

Kırlentler & Yastık Klıfları aslında sizin yaşam tarzınızın bir yüzünü temsil ederler.

Belki yakından takip ettiğiniz bir spor takımının renkleri veya  sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtan kırlentler doku, desen ve renkleriyle evinizi eşsiz kılacaktır ve evinizi size özel hale getirecektir.

-40%
Etnik Kabartmalı Motifli Saten Kırlent Kılıfı (Bej Rengi)
Etnik Kabartmalı Motifli Saten Kırlent & Yastık KılıfıBej Renginin AsaletiKenarları Altın Yaldız Renkli Saten Fitil Detaylı ,Ön Yüzü : Etnik Motifli Saten Ön Yüzü : Bej Düz Renk Saten ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş , Etnik Kabartmalı Motif Kolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDes..

DEVAMI

-40%
Etnik Kabartmalı Motifli Saten Kırlent Kılıfı (Kiremit Rengi)
Etnik Kabartmalı Motifli Saten Kırlent & Yastık KılıfıKremit Rengi ve Bej Renginin Muhteşem UyumuKenarları Altın Yaldız Renkli Saten Fitil Detaylı ,Ön Yüzü : Etnik Motifli Saten Ön Yüzü : Bej Düz Renk Saten ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş , Etnik Kabartmalı Motif Kolay temizleni..

DEVAMI

-33%
Lacivert- Sarı Saten Dokulu Kırlent Kılıfı
Kenarları Fitil Detaylı , Ön Yüzü    :  Baklava Desenli Saten (Lacivert-Sarı ), Arka Yüzü  :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş ,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve doku..

DEVAMI

-40%
Saten Bantlı  Dikdörtgen Kırlent Kılıfı
 Mavi Üzerine Sarı ve Lacivert Dokulu Saten Bant Ne Kadar da AsilÖn Yüzü    :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  Kumaş ile Patchwork Tekniği Kullanılarak Saten Bant Eklenmiştir.Arka Yüzü  :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  KumaşÖZE..

DEVAMI

-29%
Siyah Saten ve Kaz Ayağı Desenli Kadife Kırlent Kılıfı
Siyah Saten ile Kaz Ayağı Desenli Kabartmalı Kadife Kumaş Arasında Saten Bir Beyaz Biye Kullanılmıştır.Ön Yüzü     :  Siyah Düz Renk Saten Kumaş ile Patchwork Tekniği Kullanılarak Siyah Beyaz Desenli Kadife KumaşArka Yüzü  : Siyah Düz Renk Saten KumaşÖZELLİKLER:&nb..

DEVAMI

-40%
Siyah ve Bej Yıldızlı Parlak Saten Kırlent Kılıfı
Siyah ve Bej Yıldızlı Parlak Saten Kırlent & Yastık KılıfıSiyah ve Bej Renginin UyumuÖn Yüzü : Bej Saten ile Yıldızlı Desenli Kabartmalı Saten - Parlak Kumaş Arasında Siyah Şerit KullanılmıştırArka Yüzü : Yıldızlı Desenli Kabartmalı Saten KumaşÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmSaten ve Kabart..

DEVAMI

-33%
Mavi, Beyaz ve Turuncu Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : Düz Renk Kendinden DokuluÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , İpeksi Soft DokunuşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsk..

DEVAMI

-33%
Pembe-Lila ve Krem Saten Damask İşlemeli Kırlent Kılıfı
Kenarları Krem Rengi Grogren Saten Fitil Detaylı , Ön Yüzü ve Arka Yüzü    :  Damask Motif İşlemeli Saten ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş , Damask Motif İşlemeli,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve dokular dijital baskı değil ,..

DEVAMI

-40%
Dantel Desenli Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Dantel Desenli Renkli Dijital Baskılı Kırlent KılıfıRenklerin can alıcılığı ile kanepenize boyut ekleyin!Kenarları Sarı Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Dokuma Kumaş (Desenli)ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmDijital Baskıya Uygun Yumuşak Dokulu Özel Dokuma Kumaş , İ..

DEVAMI

-33%
Sarı-Turkuaz-Nar Çiçeği Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Kenarları Sarı Fitil Detaylı , Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Düz Renk Sarı)ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel ..

DEVAMI

-40%
Turkuaz Renkli Mikro Petek Dokulu Kumaşlı Kırlent Kılıfı
Turkuaz Renkli Mikro Petek Dokulu Kumaşlı Kırlent & Yastık KılıfıYumuşak Dokulu Düz Renkli, MinimalistÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Düz Renkli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , İpeksi Soft DokunuşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç ke..

DEVAMI

-39%
Fıstık Yeşili - Fuşya Fitilli Keten Kırlent Kılıfı
Fuşya Grogren Saten Fitil DetaylıÖn Yüzü ve Arka Yüzü    : Fıstık Yeşili Keten Dokulu KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmKeten Dokulu KumaşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için f..

DEVAMI

-39%
Gri Üzerine Renkli Desenli Kırlent Kılıfı
Gri Zemin Üzerine Desenli Baskılı Kırlent & Yastık KılıfıSade, Minimal ve AsilKenarları Pembe Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Kanvas Pamuklu Kumaş Üzerine Desen BaskılıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cm% 100 Koton Özel Dokuma Kumaş Kolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve dokular diji..

DEVAMI

-33%
Turkuaz Keten Panama Kırlent Kılıfı
Ön Yüzü    : Özel İpliklerle Dokunmuş Turkuaz Rengin Hakim Olduğu Keten Panama KumaşArka Yüzü :  Düz Turkuaz Renk Keten Panama KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmÖzel DokumaDesenler ve dokular dijital baskı değil, dokumadırKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlar..

DEVAMI

1 ile 14 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 14 ürün, 1 sayfa)