Evinizin Dekorasyonunun Tamamlayıcısı!

Kanepe ve koltuklarınızın üzerine koyduğunuz Dekoratif Kırlentler aslında dekorasyonun en vazgeçilmez parçalarıdır. Renkleri, dokuları ve desenleriyle dekorasyonun tamamlayıcı ögeleri olarak rol oynarlar.

Dekoratif Kırlentlerin Sadece  Estetik ve Konforla İlgili Olduğunu Kim söylemiş?

Kırlentler & Yastık Klıfları aslında sizin yaşam tarzınızın bir yüzünü temsil ederler.

Belki yakından takip ettiğiniz bir spor takımının renkleri veya  sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtan kırlentler doku, desen ve renkleriyle evinizi eşsiz kılacaktır ve evinizi size özel hale getirecektir.

-33%
Lacivert- Sarı Saten Dokulu Kırlent Kılıfı
Kenarları Fitil Detaylı , Ön Yüzü    :  Baklava Desenli Saten (Lacivert-Sarı ), Arka Yüzü  :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş ,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve doku..

DEVAMI

-40%
Saten Bantlı  Dikdörtgen Kırlent Kılıfı
 Mavi Üzerine Sarı ve Lacivert Dokulu Saten Bant Ne Kadar da AsilÖn Yüzü    :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  Kumaş ile Patchwork Tekniği Kullanılarak Saten Bant Eklenmiştir.Arka Yüzü  :  Lacivert (Düz Renk) Kanvas Kendinden Dokulu  KumaşÖZE..

DEVAMI

-40%
Krem Kadife ve Kahverengi Kumaşlı - Dikdörtgen Kırlent Kılıfı
Krem Kadife ve Kahverengi Kumaşlı - Dikdörtgen Kırlent KılıfıÖn Yüzü : Krem Rengi Kadife ve Kahverengi - 2 Renkli Kırlent KılıfıArka Yüzü : Krem Rengi Kadife Kumaş Krem Rengi Kadife ile Kahverengi Kumaş , Patchwork Tekniği Kullanılarak Eklenmiştir.ÖZELLİKLER: Ölçü : 30 x 50 cmKolay temizleni..

DEVAMI

-39%
Krem Rengi Kadife Dekoratif Kırlent Kılıfı
Krem Rengi Kadife Dekoratif Kırlent KılıfıKahverengi Fitil DetaylıÖn Yüzü ve Arka Yüzü : Krem Rengi Kadife Dokulu KumaşÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmKadife Dokulu KumaşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabil..

DEVAMI

-33%
Pembe-Lila ve Krem Saten Damask İşlemeli Kırlent Kılıfı
Kenarları Krem Rengi Grogren Saten Fitil Detaylı , Ön Yüzü ve Arka Yüzü    :  Damask Motif İşlemeli Saten ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmSaten Kumaş , Damask Motif İşlemeli,  % 100 PolyesterKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve dokular dijital baskı değil ,..

DEVAMI

-40%
Saten - Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi - Dekoratif Kırlent Kılıfı
Saten - Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi - Dekoratif Kırlent KılıfıSatenin parlaklığı ve hissettirdiği lüks etki her zaman muhteşemÖn Yüzü : Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi Saten - 2 Renkli Kırlent KılıfıArka Yüzü : Gümüş Grisi Saten Gümüş Gri Saten ile Koyu Turkuaz Saten Kumaş , Patchwork Tekniği Kul..

DEVAMI

-40%
Saten - Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi - Dikdörtgen Kırlent Kılıfı
Saten - Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi - Dikdörtgen Kırlent KılıfıSatenin parlaklığı ve hissettirdiği lüks etki her zaman muhteşemÖn Yüzü : Koyu Turkuaz ve Gümüş Grisi Saten - 2 Renkli Kırlent KılıfıArka Yüzü : Koyu Turkuaz Saten Gümüş Gri Saten ile Koyu Turkuaz Saten Kumaş , Patchwork Tekniği K..

DEVAMI

-39%
Turkuaz ve Gri Renkli - Simli İşlemeli -Çiçek Desenli - Kırlent Kılıfı
Turkuaz ve Gri Renkli - Simli İşlemeli -Çiçek Desenli - Kırlent Kılıfı Renklerin can alıcılığı ile kanepenize boyut ekleyin!Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Koton Gri Üzerine Sim ve Turkuaz Saten İşlemeli Dokulu Kırlent KılıfıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmKoton Üzerine İşlemeli Özel Dokuma Kumaş Desenler ve..

DEVAMI

-33%
Krem Rengi - Simli Gold İşlemeli Kırlent Kılıfı
Krem Rengi - Simli Gold İşlemeli  Kırlent KılıfıSade ve EtkileyiciKenarları Gold Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Kanvas Kendinden Dokulu Pamuklu Kumaş Üzerine Simli Gold İşlemeliÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cm% 100 Koton Özel Dokuma Kumaş Kolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve d..

DEVAMI

-33%
Mavi, Beyaz ve Turuncu Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : Düz Renk Kendinden DokuluÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , İpeksi Soft DokunuşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsk..

DEVAMI

-33%
Sarı-Turkuaz-Nar Çiçeği Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Kenarları Sarı Fitil Detaylı , Ön Yüzü     : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Desenli)Arka Yüzü  : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Efektli Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş (Düz Renk Sarı)ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel ..

DEVAMI

-33%
Kız Çocuk Odası Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kız Çocuk Odası Dekoratif Kırlent KılıfıYumuşak Dokulu, Renkli ve EnerjikKenarları Turkuaz Rengi Fitil DetaylıÖn Yüzü : Desenli Mikro Petek Dokulu Dijital Baskı Özel Dokuma Kumaş Arka Yüzü : Düz Beyaz Mikro Petek Özel Dokuma Kumaş ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmMikro Petek Özel Dokuma Kumaş , ..

DEVAMI

-32%
Siyah Saten ve Kaz Ayağı Desenli Kadife Kırlent Kılıfı
Siyah Saten ile Kaz Ayağı Desenli Kabartmalı Kadife Kumaş Arasında Saten Bir Beyaz Biye Kullanılmıştır.Ön Yüzü     :  Siyah Düz Renk Saten Kumaş ile Patchwork Tekniği Kullanılarak Siyah Beyaz Desenli Kadife KumaşArka Yüzü  : Siyah Düz Renk Saten KumaşÖZELLİKLER:&nb..

DEVAMI

-33%
Saten - Mor ve Parlak Bej - Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kenarları Fitil Detaylı , Ön Yüzü ve  Arka Yüzü   :  Mor ve Parlak Bej - 2 Renkli Kırlent Kılıfı Parlak Bej Rengi Saten ile Mor Saten Kumaş , Patchwork Tekniği Kullanılarak Eklenmiştir.ÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmParlak Saten Kumaş Kolay temizlenir..

DEVAMI

-40%
Saten - Mor ve Parlak Bej - Dikdörtgen Dekoratif Kırlent Kılıfı
Ön Yüzü      :  Mor Şeritli ve Parlak Bej - 2 Renkli Kırlent KılıfıArka Yüzü   :  Parlak Bej Kalın Saten Kumaş Parlak Bej Rengi Saten ile Mor Saten Kumaş , Patchwork Tekniği Kullanılarak Eklenmiştir.ÖZELLİKLER:  Ölçü : Ölçü : 30 x 50 c..

DEVAMI

-39%
Siyah Beyaz Desenli Yünlü Kumaşlı Dekoratif Kırlent Kılıfı
Kenarları Turuncu Kaşe Fitil Detaylı Ön Yüzü ve Arka Yüzü    : Siyah Beyaz Desenli Yünlü Kumaş - 1. Kalite ÖZELLİKLER:   Ölçü : 43 x 43 cm Yünlü Kumaş Desenler ve dokular dijital baskı değil , dokumadır. Kumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir...

DEVAMI

-40%
Dantel Desenli Renkli Dijital Baskılı Kırlent Kılıfı
Dantel Desenli Renkli Dijital Baskılı Kırlent KılıfıRenklerin can alıcılığı ile kanepenize boyut ekleyin!Kenarları Sarı Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : 3d Dijital Baskıya Uygun Özel Dokuma Kumaş (Desenli)ÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmDijital Baskıya Uygun Yumuşak Dokulu Özel Dokuma Kumaş , İ..

DEVAMI

-39%
Fıstık Yeşili - Fuşya Fitilli Keten Kırlent Kılıfı
Fuşya Grogren Saten Fitil DetaylıÖn Yüzü ve Arka Yüzü    : Fıstık Yeşili Keten Dokulu KumaşÖZELLİKLER:  Ölçü : 43 x 43 cmKeten Dokulu KumaşKolay temizlenir, leke tutmaz kumaşKumaş iç kenarlarına püsküllenmeyi önlemek için overlok çekilmiştir.Kılıfın kolayca çıkarılabilmesi için f..

DEVAMI

-46%
Gümüş Payetli - Dekoratif Kırlent Kılıfı
Gümüş payetlerle işlenmiş, yeni yılın simgelerinden biri olan çam ağacı, kırmızı saten ile buluşunca, büyüleyici bir tasarım ortaya çıktı.Yılbaşı yaklaşırken en zor seçimlerden biri yılbaşı hediyesi olur. sevdiklerinize bir yeni yıl hediyesi almak istersiniz ve bu özel olsun, şık olsun ve etkileyici..

DEVAMI

-39%
Gri Üzerine Renkli Desenli Kırlent Kılıfı
Gri Zemin Üzerine Desenli Baskılı Kırlent & Yastık KılıfıSade, Minimal ve AsilKenarları Pembe Fitil Detaylı ,Ön Yüzü ve Arka Yüzü : Kanvas Pamuklu Kumaş Üzerine Desen BaskılıÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cm% 100 Koton Özel Dokuma Kumaş Kolay temizlenir, leke tutmaz kumaşDesenler ve dokular diji..

DEVAMI

-40%
Siyah ve Bej Yıldızlı Parlak Saten Kırlent Kılıfı
Siyah ve Bej Yıldızlı Parlak Saten Kırlent & Yastık KılıfıSiyah ve Bej Renginin UyumuÖn Yüzü : Bej Saten ile Yıldızlı Desenli Kabartmalı Saten - Parlak Kumaş Arasında Siyah Şerit KullanılmıştırArka Yüzü : Yıldızlı Desenli Kabartmalı Saten KumaşÖZELLİKLER: Ölçü : 43 x 43 cmSaten ve Kabart..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 24 ürün, 2 sayfa)