"Cutu" Demonte & Modüler Mobilya Sistemi, Duvara Monte Kitaplık Modelleri Tasarlamanıza Olanak Tanır!

Kitaplıklar çoğu zaman dekorasyonun odak noktası olmuştur. Mesela Salonda & Oturma Odasında Cutu ile tasarlayabileceğiniz Duvara Monte Bir Kitaplık Modeli, fonksiyonel olmasının dışında dekorasyonun bir parçası haline gelir.

"Cutu" Duvar Raflarını Her Mekanda Şık Bir Aksesuar Olarak Kullanabilirsiniz.

Belki yemek masasının yanında konumlandıracağınız bir duvar rafı kombinasyonu, hem kitaplarınızı hem de tabak ve bardaklarınızı yerleştirebileceğiniz bir depolama alnına dönüşebilir. Zeminle bağlantısı olmayan Duvar Rafları mekanınızda bir daraltma yapmayacak ve duvarınızde şık bir aksesuar olarak yerini alacaktır.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-30%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-29%
Minimal 02 - Duvar dolabı, çekmeceli
Fonksiyonel bir depolama sistemi mi arıyorsunuz? CuTu ile tasarlayın , duvara asılan modüllerle tasarımınızı genişletin. İçerik: 3 adet beyaz CuTu1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli meşe taç1 adet 2'li meşe taç3 set duvar askı elemanıNotlar:..

DEVAMI

-29%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet 2'li t..

DEVAMI

-29%
Mid 01 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bumodüler duvar rafı ünitesi için yaratıcılıkta herhangi bir sınır yok. İstenilenkullanıma ve görünüşe göre düzenlenebilir.    İçerik:4 adet beyaz CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet 2'li taç4 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü i..

DEVAMI

-29%
Mid 02 - Kapaklı duvar dolabı
Kapaklı CuTu'lar içindeki herşey toz, ışık ve meraklı gözlerden korunuyor.İçerik: 4 adet beyaz CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)4 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için..

DEVAMI

-30%
Pocket 03 - Komodin, duvara monte
Yatağının yanında duvara asılmış mini bir komodin. Basit ve fonksiyonel.     İçerik: 1 adet meşe CuTu1 takım beyaz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri meşe raf1 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Bu modelde taç yoktur, istenilirse sepete ayr..

DEVAMI

-29%
Mid 04 - Duvar dolabı kombinasyonu
Nötr renkler, net çizgiler ve minimalist bir yaklaşım. Duvarda bir vitrin oluştur ve model koleksiyonunu sergile.İçerik:5 adet beyaz CuTu1 takım bordo kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım bordo 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet beyaz raf5 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edi..

DEVAMI

-29%
Mid 06 - Çalışma Masası Üstü Duvar dolabı - Kitaplık
Özellikle Genç Odaları,  Çocuk Odaları veya Home Office kullanımı için tasarlanmış bir duvar rafı. Çalışma Masası üzerinde kullanılabilecek bu çok fonksiyonlu mini kitaplık çocuğunuzun odasına renk katacak.İçerik: 4 adet CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp..

DEVAMI

-29%
Topsy 01 - Salon ve oturma odası için konsol
Modül 6 adet CuTu'dan  oluşur. Beyaz rengin huzur veren tarzıyla mekanınıza stil ve dinginlik katar.İçerik: 6 adet beyaz CuTu6 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li beyaz taç6 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar ..

DEVAMI

-29%
Mid 07 - Yemek odası için duvar rafı
Yemek masanızın yanında bir saklama alanı mı istiyorsunuz? Açık raflar, kapaklı ve çekmeceli CuTu'lar . Meşe ve beyazın asaleti ,meşenin sıcaklığı ile mekana hoş bir tarz katıyor.İçerik:8 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)3 adet 2'li taç 8 set..

DEVAMI

-29%
Zippy 04 - Duvar dolabı kombinasyonu, renkli kapaklar
Baharı evinize getirin ve bütün kış tadını çıkarın. Yaprakları anımsatan parlak yeşil tonlar ile turuncu ve sarı tomurcukları evinin tam kalbine koy.İçerik:12 adet beyaz CuTu3 takım turuncu kapak (menteşe ve kulp dahil)3 takım bordo kapak (menteşe ve kulp da..

DEVAMI

-29%
Zippy 15 - Çok Amaçlı Duvar Dolabı
Salonda, çocuk odasında, antrede veya evin herhangi bir köşesinde kullanılabilecek, fonksiyonel bir çok amaçlı duvar dolabı kombinasyonu.İçerik: 4 adet beyaz CuTu2 adet bordo kapak (menteşe, kulp, mıknatıs çıt-çıt dahil)2 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet beyaz raf1 adet 2'li beyaz ..

DEVAMI

1 ile 12 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 12 ürün, 1 sayfa)