"Cutu" Kitaplık Modelleri ile Evinizin Havasına Şıklık Katın!

Cutu, modüler yapısı sayesinde yan yana ve üst üste dizilerek küçük veya büyük Kitaplık Modelleri tasarlamanıza olanak tanır."Cutu"sayesinde, isterseniz kapaklı, isterseniz çekmeceli veya açık raflı Kitaplık Modelleri tasarlamanız mümkündür.

Küçük Evler için Kitaplık Modelleri

Küçük evlerde kullanılan kitaplıklar, alanı daraltmaması açısından minimal ölçülerde tercih edilmelidir. Minimal ölçülerde olmasının yanısıra ağır kitapların yükünü taşıyabilecek kadar da sağlam olmalıdır. Cutu, modüler yapısı sayesinde ağır kitapların yükünü taşıyabilecek kadar sağlam bir tasarıma sahiptir.

Kitaplık Bir Dekorasyon Objesi Olabilir mi?

Kitaplıkların, mekanlarda dekoratif açıdan da değerlendirilmesi gerekmektedir. Cutu'nun farklı renk ve aksesuar alternatifleri ile tasarlanan bir kitaplık,mekanınızda heykelsi bir dekorasyon objesine dönüşecektir.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-17%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz ve meşe
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-17%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet raf 1..

DEVAMI

-17%
Up 01 - Tekerlekli, küçük dolap
Çok yönlü kullanıma sahip bir tasarım. Kum taşı ve beyaz renk ne kadar da ahenkli bir uyum içinde.   İçerik:2 adet beyaz CuTu1 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı..

DEVAMI

-17%
Mid 01 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bumodüler duvar rafı ünitesi için yaratıcılıkta herhangi bir sınır yok. İstenilenkullanıma ve görünüşe göre düzenlenebilir.    İçerik:6 adet beyaz CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım meşe 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)6 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde..

DEVAMI

-17%
Mid 02 - Kapaklı duvar dolabı
Kapaklı CuTu'lar içindeki herşey toz, ışık ve meraklı gözlerden korunuyor.İçerik: 4 adet beyaz CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)4 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için..

DEVAMI

-17%
Mid 03 - Akvaryum dolabı
O kadar sağlam ki. Ağır bir akvaryumu bile taşıyacak güçte. İçerik: 4 adet beyaz CuTu 2  takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet 2'li beyaz taç 1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için i..

DEVAMI

-17%
Flat 01 - Tv ünitesi, açık raflı
Basit bir tv ünitesi olarak kullanılabilecek mükemmel bir kombinasyon. Beyaz, sade ve şık.İçerik: 4 adet beyaz CuTu3 adet beyaz raf2 adet 2'li beyaz taç2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Tüm Cutu'lar için istenilen adette raf, çekmece ve kapak sepete eklenebilir.&..

DEVAMI

-17%
Mid 04 - Duvar dolabı kombinasyonu
Nötr renkler, net çizgiler ve minimalist bir yaklaşım. Duvarda bir vitrin oluştur ve model koleksiyonunu sergile.İçerik:5 adet beyaz CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım bordo tekli çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet çekmece üzeri beyaz raf1 adet beyaz raf5 set duvar askı elemanıNot..

DEVAMI

-17%
Mid 05 - Oturma odası için konsol
Net formların renklerle dansı CuTu tarafından zekice gerçekleştirilir. Mekanda fonksiyonelliğin yanında adeta bir dekorasyon objesine dönüşür.İçerik: 6 adet meşe CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım bordo kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım antrasit kapak (menteşe ve kulp dahil)2 a..

DEVAMI

-17%
Mid 06 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bu tasarım muhteşem.  Meşe , kum taşı ve beyazın kombinasyonu ile kalbini kazanacak. Salonda, yatak odasında , koridorda, çalışma odasında, çocuk odasında veya her hangi bir mekanda kullanılabilir.İçerik: 3 adet beyaz CuTu3 adet kum taşı CuTu 2 adet meşe CuTu 2 takım beyaz kapak (ment..

DEVAMI

-17%
Topsy 03 - Oturma odası dolabı
Modern, fonksiyonel ve tarz bir büfe. Güzel, sade ve şık. İster oturma bölümünde kullan, istersen yemek masasının yanında. Her nerede kullanırsan renklerin bir araya gelişi ve kübik formlar muhteşem.    İçerik:8 adet beyaz CuTu4 adet meşe CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp da..

DEVAMI

-17%
Topsy 04 - Tv ünitesi, ceviz ve beyaz renkli
Ceviz kaplamanın etkileyici ve sıcak dokusu. Beyaz ile kombine edildiğinde muhteşem. Bu tv ünitesi hem çok etkileyici hem de çok kullanışlı.İçerik: 11 adet beyaz CuTu3 takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri beyaz raf3 adet 2'li be..

DEVAMI

-17%
Mid 07 - Yemek odası için duvar rafı
Yemek masanızın yanında bir saklama alanı mı istiyorsunuz? Açık raflar, kapaklı ve çekmeceli CuTu'lar . Kum taşı ve beyazın asaleti ,meşenin sıcaklığı ile mekana hoş bir tarz katıyor.İçerik:5 adet beyaz CuTu2 adet kum taşı CuTu1 adet meşe CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım meşe k..

DEVAMI

-17%
Topsy 06 - Yemek odası için konsol
Beyaz ve meşe tonlarının kombinasyonu muhteşem.Açık raflar dekoratif objeler ve kitaplar için kullanılırken, kapaklı CuTu'lar görünmesini istemediğimiz bir takım eşyaları depolamak için kullanılabilir.  İçerik:8 adet beyaz CuTu4 adet meşe CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 ta..

DEVAMI

-17%
Tall 01 - Kitaplık
Ne olursa olsun - kitaplar veya aksesuarlar. Yüksek ve zarif bir dolap hem fonksiyonel hem de estetik bir tarz yaratıyor. İçerik:8 adet CuTu 4 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet raf1 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 haftad..

DEVAMI

-17%
Tall 03 - Kitaplık, beyaz
Dosyalar ve kitaplar için mükemmel boyutlara sahip bir kitaplık ve her bir CuTu üzerine bazı aksesuarlar eklemek istiyorsanız - kapak, raf, çekmece gibi - CuTu modüler raf sistemi ile doğru yerdesiniz.  İçerik: 12 adet beyaz CuTu5 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 adet beyaz raf1 ..

DEVAMI

-17%
Tall 02 - Kitaplık, renkli kapaklı
Kitaplarınız, dergileriniz, DVD leriniz veya çizgi roman kolleksiyonunuz için ideal çözüm. Hantal olmayan ölçüler ile güzel ve göz alıcı. Bir de renklerle süslerseniz.İçerik: 12 adet CuTu6 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet raf1 takım 2'li baza (ayaklı)..

DEVAMI

-17%
Big 05 - Büyük kitaplık, beyaz
Kendi kütüphanenizi oluşturmak için küçük bir CuTu ile başlayıp ne kadar okuduğunuza bağlı olarak zaman içinde genişleterek dev bir kitaplığa sahip olabilirsiniz.İçerik:30 adet beyaz CuTu14 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)6 adet beyaz raf2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)1 takım tekli beyaz b..

DEVAMI

-17%
Splay 01 - Dolap kombinasyonu
Beyazın saflığı ile meşenin sıcaklığı bir arada olan bir CuTu sistemi. Belki bir tv ünitesi veya yemek odasında bir yan konsol. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, mekana minimalist bir tarz katan tasarım.İçerik: 8 adet meşe CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li meşe taç2 tak..

DEVAMI

-17%
Splay 02 - Kapaklı dolap kombinasyonu
Beyaz ve mavinin uyumu. Saf, temiz ve cool.İçerik: 8 adet beyaz CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 takım koyu mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li beyaz  baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 haftadır.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. T..

DEVAMI

-17%
Step 05 - Çok amaçlı dolap kombinasyonu
En çok satan ürünlerimizden biridir. Bu modül depolama sistemi olarak olarak mükemmel bir çözümdür. Her mekana uygundur.İçerik: 12 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 ..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 42 ürün, 2 sayfa)