"Cutu" Kitaplık Modelleri ile Evinizin Havasına Şıklık Katın!

Cutu, modüler yapısı sayesinde yan yana ve üst üste dizilerek küçük veya büyük Kitaplık Modelleri tasarlamanıza olanak tanır."Cutu"sayesinde, isterseniz kapaklı, isterseniz çekmeceli veya açık raflı Kitaplık Modelleri tasarlamanız mümkündür.

Küçük Evler için Kitaplık Modelleri

Küçük evlerde kullanılan kitaplıklar, alanı daraltmaması açısından minimal ölçülerde tercih edilmelidir. Minimal ölçülerde olmasının yanısıra ağır kitapların yükünü taşıyabilecek kadar da sağlam olmalıdır. Cutu, modüler yapısı sayesinde ağır kitapların yükünü taşıyabilecek kadar sağlam bir tasarıma sahiptir.

Kitaplık Bir Dekorasyon Objesi Olabilir mi?

Kitaplıkların, mekanlarda dekoratif açıdan da değerlendirilmesi gerekmektedir. Cutu'nun farklı renk ve aksesuar alternatifleri ile tasarlanan bir kitaplık,mekanınızda heykelsi bir dekorasyon objesine dönüşecektir.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-26%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-26%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet 2'li t..

DEVAMI

-26%
Up 01 - Tekerlekli, küçük dolap
Çok yönlü kullanıma sahip bir tasarım. Kum taşı ve beyaz renk ne kadar da ahenkli bir uyum içinde.   İçerik:2 adet beyaz CuTu1 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı..

DEVAMI

-26%
Mid 01 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bumodüler duvar rafı ünitesi için yaratıcılıkta herhangi bir sınır yok. İstenilenkullanıma ve görünüşe göre düzenlenebilir.    İçerik:4 adet beyaz CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet 2'li taç4 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü i..

DEVAMI

-26%
Mid 03 - Akvaryum dolabı
O kadar sağlam ki. Ağır bir akvaryumu bile taşıyacak güçte. İçerik: 4 adet beyaz CuTu 2  takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet 2'li beyaz taç 1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için i..

DEVAMI

-26%
Flat 01 - Küçük Tv Ünitesi
Basit bir tv ünitesi olarak kullanılabilecek mükemmel bir kombinasyon. Beyaz, sade ve şık.İçerik: 4 adet CuTu2 adet kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet raf2 adet 2'li taç2 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:10 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutular içinde raf yoktur.Tüm Cutu'lar için istenilen ade..

DEVAMI

-26%
Mid 04 - Duvar dolabı kombinasyonu
Nötr renkler, net çizgiler ve minimalist bir yaklaşım. Duvarda bir vitrin oluştur ve model koleksiyonunu sergile.İçerik:5 adet beyaz CuTu1 takım bordo kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım bordo 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet beyaz raf5 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edi..

DEVAMI

-25%
Mid 06 - Çalışma Masası Üstü Duvar dolabı - Kitaplık
Özellikle Genç Odaları,  Çocuk Odaları veya Home Office kullanımı için tasarlanmış bir duvar rafı. Çalışma Masası üzerinde kullanılabilecek bu çok fonksiyonlu mini kitaplık çocuğunuzun odasına renk katacak.İçerik: 4 adet CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp..

DEVAMI

-26%
Tall 01 - Kitaplık
Ne olursa olsun - kitaplar veya aksesuarlar. Yüksek ve zarif bir dolap hem fonksiyonel hem de estetik bir tarz yaratıyor. İçerik:8 adet CuTu 4 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet raf1 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 haftad..

DEVAMI

-26%
Tall 03 - Kitaplık, beyaz
Dosyalar ve kitaplar için mükemmel boyutlara sahip bir kitaplık ve her bir CuTu üzerine bazı aksesuarlar eklemek istiyorsanız - kapak, raf, çekmece gibi - CuTu modüler raf sistemi ile doğru yerdesiniz.  İçerik: 12 adet beyaz CuTu5 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 adet beyaz raf1 ..

DEVAMI

-26%
Tall 02 - Kitaplık, renkli kapaklı
Kitaplarınız, dergileriniz, DVD leriniz veya çizgi roman kolleksiyonunuz için ideal çözüm. Hantal olmayan ölçüler ile güzel ve göz alıcı. Bir de renklerle süslerseniz.İçerik: 12 adet CuTu6 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet raf1 takım 2'li baza (ayaklı)..

DEVAMI

-26%
Big 05 - Büyük kitaplık, beyaz
Kendi kütüphanenizi oluşturmak için küçük bir CuTu ile başlayıp ne kadar okuduğunuza bağlı olarak zaman içinde genişleterek dev bir kitaplığa sahip olabilirsiniz.İçerik:30 adet beyaz CuTu14 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)6 adet beyaz raf2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)1 takım tekli beyaz b..

DEVAMI

-26%
Step 05 - Çok amaçlı dolap kombinasyonu
En çok satan ürünlerimizden biridir. Bu modül depolama sistemi olarak olarak mükemmel bir çözümdür. Her mekana uygundur.İçerik: 12 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 ..

DEVAMI

-26%
Splay 03 - Alçak Kitaplık
Açık raflar, kapaklı ve çekmeceli bir kaç CuTu ile kombine edildi. Kitaplar, dergiler, cd ler veya  siz ne için isterseniz.İçerik:8 adet CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet raf2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li beyaz  baza (ayaklı)No..

DEVAMI

-26%
Topsy 07 - Çocuk ve Genç Odaları İçin Yatak Başı Kitaplık
Bu oluşum CuTu modüler raf sisteminin neler yapabileceğini gösterir. Zeminde ve duvarda konumlandırılarak hareketli, renkli ve fonksiyonel bir konsept yaratılmıştır. Düzenleme göz açıp kapayana kadar değiştirilip, dönüştürülebilir.İçerik: 11 adet beyaz CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takı..

DEVAMI

-26%
Big 02 - Kitaplık
Evinizde bir kütüphaneniz yok mu? 200 m² bir daireniz var, bir çok kitap, dosyalar ve binlerce küçük ıvır zıvır eşya. O halde dev bir kitaplık ve depolama sistemine dönüşebilen CuTu sizin için en mükemmel seçimdir. İster açık raflar, isterseniz çekmeceli ve kapaklı CuTu'ları kullanarak kendi ihtiyac..

DEVAMI

-25%
Big 03 - Büyük kitaplık, kapaklı
Düzenli bir görünüm istiyorsanız, neden kapaklı CuTu'lardan oluşan bir bir dolap tasarlamıyor sunuz?  Tüm eşyalarınızın yerine düzenli bir şekilde yerleştirildiğinin bilinciyle rahat edersiniz.İçerik: 25 adet beyaz  CuTu16 takım beyaz  kapak (menteşe ve kulp dahil)9 takım meşe kapak (..

DEVAMI

-22%
Big 04 - Büyük kitaplık, açık raflı
Tamamen açık raflardan oluşan dev bir kitaplık. Hem de ahşabın sıcaklığı ile birlikte evinizde. Hadi renklendir bu Cutu'ları kitaplarla.İçerik: 25 adet meşe CuTu14 adet meşe raf2 takım 2'li meşe baza (ayaklı)1 takım tekli meşe  baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 3 haftadır.Tüm Cutu'lar iç..

DEVAMI

-26%
Step 01 - Merdiven altı için kitaplık
Merdiven altı veya çatı katı için bir depolama sistemi mi arıyorsun? Asla korkma! CuTu modüler sistem, eğimli duvarlara ve merdiven altlarına çok iyi bir şekilde uyum sağlar.İçerik: 10 adet CuTu3 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet beyaz raf2 takım 2'li ..

DEVAMI

-25%
Big 01- Büyük kitaplık
CuTu, her türlü engelin etrafında kendini sarmalayan bir sistem. Kapı girişindeki boş duvarını dev bir kütüphaneye dönüştürmek iyi fikir.İçerik: 45 adet beyaz CuTu11 takım ceviz  kapak (menteşe ve kulp dahil)6 takım ceviz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)3 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)3 set duv..

DEVAMI

-26%
Step 02 - Çatı arası için kitaplık
Merdivenlerin veya eğimli duvarların altında fazla yeriniz yok mu? CuTu bu mekanlara çok iyi uyum sağlayarak bu alanları kullanışlı hale getirir.İçerik:10 adet beyaz  CuTu3 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece(ray ve kulp dahil)2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)Notlar:Ürünün te..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 31 ürün, 2 sayfa)