Yatak Odalarının Olmazsa Olmaz Tamamlayıcıları Komodin Modelleri!

Yatağının başucunda kitaplarını, çalar saatini veya bir bardak suyunu koyabileceğin Komodin Modelleri , Cutu ile dilediğin renklerde oluşturabilirsin. İstersen tekerlekli veya duvara monte olarak da kullanabilirsin. Genç Odası ve Çocuk Odası için çok fonksiyonel komodinler oluşturabilirsin.

Özellikle Genç Odalarında Beyaz Komodinler Çok Tercih Edilmektedir!

Çocuk Odalarında açık renkli mobilyalar daha çok tercih edilir. Cutu'nun Demonte & Modüler yapısı sayesinde, Beyaz Komodinine ister çekmece, ister kapak, istersen de raf ekleyebilirsin.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-27%
Up 02 - Yüksek komodin, tekerlekli
Sarı ve beyaz uyumu. Tam bir genç odası tasarımı. Mekana ne kadar da spor bir hava katıyor.İçerik: 2 adet beyaz CuTu1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet beyaz raf1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler:Genişlik   :  ..

DEVAMI

-29%
Big 01- Büyük kitaplık
CuTu, her türlü engelin etrafında kendini sarmalayan bir sistem. Kapı girişindeki boş duvarını dev bir kütüphaneye dönüştürmek iyi fikir.İçerik: 45 adet beyaz CuTu11 takım ceviz  kapak (menteşe ve kulp dahil)6 takım ceviz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)3 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)3 set duv..

DEVAMI

-28%
Pocket 01 - Komodin, tekerlekli
Bu mini komodini ister yatağının yanında istersen de kanepenin yanında kullan. İçerik:1 adet meşe CuTu1 takım beyaz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri meşe raf1 adet tekli meşe taç1 takım tekli meşe baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler: Genişlik ..

DEVAMI

-29%
Pocket 02 - Çekmeceli komodin, tekerlekli
Üzerine kitap ve dergilerini, şamdan veya dekoratif objeler koy. Yaşam alanınızı güzelleştirecek mini bir figür.İçerik: 1 adet beyaz CuTu1 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Ölçüler: Genişlik &n..

DEVAMI

-31%
Pocket 03 - Komodin, duvara monte
Yatağının yanında duvara asılmış mini bir komodin. Basit ve fonksiyonel.     İçerik: 1 adet meşe CuTu1 takım beyaz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri meşe raf1 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Bu modelde taç yoktur, istenilirse sepete ayr..

DEVAMI

1 ile 5 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 5 ürün, 1 sayfa)