"Cutu"nun sunduğu Konsol Modelleri ile Salonuna Zerafet Katmak İster misin?

Salon, Oturma Odaları ve Yemek Odalarında sıklıkla tercih edilen Konsol Modelleri mekana hem fonksiyonel hem de dekoratif anlamda katkı sağlıyor. Cutu'nun Demonte & Modüler yapısı sayesinde kapaklı, çekmeceli, raflı Konsol Modelleri yaratabilir, çeşitli renk seçenekleri sayesinde salon veya oturma odanıza zerafet katabilirsiniz.

Konsolunuzu Duvara Monte Ederek Kullanmaya Ne Dersiniz?

Cutu ile tasarladığınız konsolunuzu dilerseniz duvara monte ederek de kullanabilirsiniz. Böylece hem mekanda az yer kaplar hem de eşyalarınız için kullanışlı ve şık bir depolama alanına sahip olursunuz.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-17%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz ve meşe
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-17%
Minimal 02 - Duvar dolabı, çekmeceli
Fonksiyonel bir depolama sistemi mi arıyorsunuz? CuTu ile tasarlayın , duvara asılan modüllerle tasarımınızı genişletin. İçerik: 3 adet beyaz CuTu1 takım meşe 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet tekli meşe taç1 adet 2'li meşe taç3 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.T..

DEVAMI

-17%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet raf 1..

DEVAMI

-17%
Up 01 - Tekerlekli, küçük dolap
Çok yönlü kullanıma sahip bir tasarım. Kum taşı ve beyaz renk ne kadar da ahenkli bir uyum içinde.   İçerik:2 adet beyaz CuTu1 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı..

DEVAMI

-17%
Mid 01 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bumodüler duvar rafı ünitesi için yaratıcılıkta herhangi bir sınır yok. İstenilenkullanıma ve görünüşe göre düzenlenebilir.    İçerik:6 adet beyaz CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım meşe 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)6 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde..

DEVAMI

-17%
Mid 02 - Kapaklı duvar dolabı
Kapaklı CuTu'lar içindeki herşey toz, ışık ve meraklı gözlerden korunuyor.İçerik: 4 adet beyaz CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)4 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için..

DEVAMI

-17%
Mid 03 - Akvaryum dolabı
O kadar sağlam ki. Ağır bir akvaryumu bile taşıyacak güçte. İçerik: 4 adet beyaz CuTu 2  takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet 2'li beyaz taç 1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar için i..

DEVAMI

-17%
Flat 01 - Tv ünitesi, açık raflı
Basit bir tv ünitesi olarak kullanılabilecek mükemmel bir kombinasyon. Beyaz, sade ve şık.İçerik: 4 adet beyaz CuTu3 adet beyaz raf2 adet 2'li beyaz taç2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Tüm Cutu'lar için istenilen adette raf, çekmece ve kapak sepete eklenebilir.&..

DEVAMI

-17%
Mid 04 - Duvar dolabı kombinasyonu
Nötr renkler, net çizgiler ve minimalist bir yaklaşım. Duvarda bir vitrin oluştur ve model koleksiyonunu sergile.İçerik:5 adet beyaz CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım bordo tekli çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet çekmece üzeri beyaz raf1 adet beyaz raf5 set duvar askı elemanıNot..

DEVAMI

-17%
Mid 05 - Oturma odası için konsol
Net formların renklerle dansı CuTu tarafından zekice gerçekleştirilir. Mekanda fonksiyonelliğin yanında adeta bir dekorasyon objesine dönüşür.İçerik: 6 adet meşe CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım bordo kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım antrasit kapak (menteşe ve kulp dahil)2 a..

DEVAMI

-17%
Mid 06 - Duvar dolabı kombinasyonu
Bu tasarım muhteşem.  Meşe , kum taşı ve beyazın kombinasyonu ile kalbini kazanacak. Salonda, yatak odasında , koridorda, çalışma odasında, çocuk odasında veya her hangi bir mekanda kullanılabilir.İçerik: 3 adet beyaz CuTu3 adet kum taşı CuTu 2 adet meşe CuTu 2 takım beyaz kapak (ment..

DEVAMI

-17%
Flat 02- Tv ünitesi
Su, çakıl ve dalgaları anımsatan renkler mutlu anıları uyandırır. Mavinin dinginliği ile kum taşı grinin uyumu sizi bambaşka duygulara zerk eder.İçerik: 5 adet kumtaşı CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım koyu mavi kapak (menteşe ve ku..

DEVAMI

-17%
Topsy 01 - Salon ve oturma odası için konsol
Modül 10 adet CuTu'dan  oluşur. Beyaz ve turkuazın huzur veren tarzıyla mekanınıza stil ve dinginlik katar.İçerik: 10 adet beyaz CuTu5 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 takım turkuaz kapak (menteşe ve kulp dahil)3 adet 2'li beyaz taç10 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde tesl..

DEVAMI

-17%
Topsy 02 - Tv ünitesi
Film cd leriniz veya kitaplarınız için duvarda yüzen üst kısımda çok fazla yeriniz var. Alt kısımda ise çeşitli eşyaları depolayabilirsin. Asil duruşu ile bu tv ünitesi mekanınıza çok yakışacak. İçerik:12 adet beyaz CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım kum taşı kapak (menteşe ..

DEVAMI

-17%
Topsy 03 - Oturma odası dolabı
Modern, fonksiyonel ve tarz bir büfe. Güzel, sade ve şık. İster oturma bölümünde kullan, istersen yemek masasının yanında. Her nerede kullanırsan renklerin bir araya gelişi ve kübik formlar muhteşem.    İçerik:8 adet beyaz CuTu4 adet meşe CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp da..

DEVAMI

-17%
Topsy 04 - Tv ünitesi, ceviz ve beyaz renkli
Ceviz kaplamanın etkileyici ve sıcak dokusu. Beyaz ile kombine edildiğinde muhteşem. Bu tv ünitesi hem çok etkileyici hem de çok kullanışlı.İçerik: 11 adet beyaz CuTu3 takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri beyaz raf3 adet 2'li be..

DEVAMI

-17%
Topsy 05 - Tv ünitesi
Uzun bir duvar yüzeyiniz mi var? Bir sürü CuTu'yu yan yana diz ve mükemmel bir tv ünitesine sahip ol. Renkler çok hoş ve uyumlu değil mi?İçerik: 6 adet beyaz CuTu3 adet kum taşı CuTu3 adet meşe CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)3 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)3 takım ..

DEVAMI

-17%
Mid 07 - Yemek odası için duvar rafı
Yemek masanızın yanında bir saklama alanı mı istiyorsunuz? Açık raflar, kapaklı ve çekmeceli CuTu'lar . Kum taşı ve beyazın asaleti ,meşenin sıcaklığı ile mekana hoş bir tarz katıyor.İçerik:5 adet beyaz CuTu2 adet kum taşı CuTu1 adet meşe CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım meşe k..

DEVAMI

-17%
Topsy 06 - Yemek odası için konsol
Beyaz ve meşe tonlarının kombinasyonu muhteşem.Açık raflar dekoratif objeler ve kitaplar için kullanılırken, kapaklı CuTu'lar görünmesini istemediğimiz bir takım eşyaları depolamak için kullanılabilir.  İçerik:8 adet beyaz CuTu4 adet meşe CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 ta..

DEVAMI

-17%
Flat 03 - Duvar dolabı kombinasyonu, rengarenk
Parti havasında, rengarenk. Duvarda yüzen renkler. Mekana enerji ve hareket katan bir kombinasyon.İçerik: 6 adet beyaz CuTu1 takım pembe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım koyu mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım turuncu kapak (menteşe ve kulp d..

DEVAMI

-17%
Splay 01 - Dolap kombinasyonu
Beyazın saflığı ile meşenin sıcaklığı bir arada olan bir CuTu sistemi. Belki bir tv ünitesi veya yemek odasında bir yan konsol. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, mekana minimalist bir tarz katan tasarım.İçerik: 8 adet meşe CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li meşe taç2 tak..

DEVAMI

1 ile 21 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 27 ürün, 2 sayfa)