Cutu Küçük Tv Ünitesi Modelleri ile Televizyon Keyfiniz Evdeki Dağınıklığı Toplayan Bir Depolama Alanına Dönüşsün!

Özellikle dar salonlarda veya oturma odalarında, hem minimal ölçülerde hem de fonksiyonel Tv Ünitesi Modelleri tercih edilmektedir."Cutu" modüler yapısı sayesinde, cdlerini ve kitaplarını da depolayabileceğin,küçük tv ünitesi tasarımları yaratmana olanak tanır.

Tv Ünitenin Hem Mekanına Estetik Katan Dekoratif Bir Obje Hem de Kitap ve Aksesuarlarını Sergileyebileceğin Bir Depolama Alanına dönüşmesini İstemez misin?

İstersen Cutu'nun sınırsız varyasyon yaratabilme özelliği sayesinde, duvara monteli bir Tv Ünitesi de tasarlayabilirsin. Böylece mekanda fazla yer kaplamayan, kullanışlı bir tv ünitesi modeline sahip olursun.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!
-29%
Flat 01 - Küçük Tv Ünitesi
Basit bir tv ünitesi olarak kullanılabilecek mükemmel bir kombinasyon. Beyaz, sade ve şık.İçerik: 4 adet CuTu2 adet kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet raf2 adet 2'li taç2 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:10 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutular içinde raf yoktur.Tüm Cutu'lar için istenilen ade..

DEVAMI

-29%
Topsy 01 - Salon ve oturma odası için konsol
Modül 6 adet CuTu'dan  oluşur. Beyaz rengin huzur veren tarzıyla mekanınıza stil ve dinginlik katar.İçerik: 6 adet beyaz CuTu6 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li beyaz taç6 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. Tüm Cutu'lar ..

DEVAMI

-29%
Topsy 02 - Tv ünitesi
Film cd leriniz veya kitaplarınız için duvarda yüzen üst kısımda çok fazla yeriniz var. Alt kısımda ise çeşitli eşyaları depolayabilirsin. Asil duruşu ile bu tv ünitesi mekanınıza çok yakışacak. İçerik:12 adet beyaz CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım kum taşı kapak (menteşe ..

DEVAMI

-29%
Topsy 03 - Oturma odası dolabı
Modern, fonksiyonel ve tarz bir büfe. Güzel, sade ve şık. İster oturma bölümünde kullan, istersen yemek masasının yanında. Her nerede kullanırsan renklerin bir araya gelişi ve kübik formlar muhteşem.    İçerik:8 adet beyaz CuTu4 adet meşe CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp da..

DEVAMI

-29%
Topsy 04 - Küçük Tv Ünitesi Modeli
Meşe kaplamanın etkileyici ve sıcak dokusu. Farklı renkler ile kombine edildiğinde muhteşem. Bu tv ünitesi hem çok etkileyici hem de çok kullanışlı.İçerik: 8 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet raf2 adet 2'li taç2 takım 2'li baza (ayaklı)1 tak..

DEVAMI

-29%
Step 05 - Çok amaçlı dolap kombinasyonu
En çok satan ürünlerimizden biridir. Bu modül depolama sistemi olarak olarak mükemmel bir çözümdür. Her mekana uygundur.İçerik: 12 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 ..

DEVAMI

-29%
Zippy 06 - Çok amaçlı dolap
Birçok renk, birçok fonksiyon: Bunlar, CuTu modüler raf sisteminin en önemli özellikleri. Tüm öğeler uyumlu bir görünüm oluşturmak için bir araya gelir. Tabanda kullanılan baza, dolabı hafifçe zeminden kaldırıyor ve ister ayak istenirse de tekerlek kullanımına olanak sağlıyor.İçerik:6 adet beyaz CuT..

DEVAMI

-29%
Cute 09 - Antre dolabı
Ceviz ve meşenin sıcaklığını mekana yansıtan basit bir dolap. İçerik:4 adet beyaz  CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li meşe  taç2 takım 2'li meşe baza (ayaklı)Notlar:7 iş gün..

DEVAMI

1 ile 8 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 8 ürün, 1 sayfa)