Cutu Küçük Tv Ünitesi Modelleri ile Televizyon Keyfiniz Evdeki Dağınıklığı Toplayan Bir Depolama Alanına Dönüşsün!

Özellikle dar salonlarda veya oturma odalarında, hem minimal ölçülerde hem de fonksiyonel Tv Ünitesi Modelleri tercih edilmektedir."Cutu" modüler yapısı sayesinde, cdlerini ve kitaplarını da depolayabileceğin,küçük tv ünitesi tasarımları yaratmana olanak tanır.

Tv Ünitenin Hem Mekanına Estetik Katan Dekoratif Bir Obje Hem de Kitap ve Aksesuarlarını Sergileyebileceğin Bir Depolama Alanına dönüşmesini İstemez misin?

İstersen Cutu'nun sınırsız varyasyon yaratabilme özelliği sayesinde, duvara monteli bir Tv Ünitesi de tasarlayabilirsin. Böylece mekanda fazla yer kaplamayan, kullanışlı bir tv ünitesi modeline sahip olursun.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!
-17%
Flat 01 - Tv ünitesi, açık raflı
Basit bir tv ünitesi olarak kullanılabilecek mükemmel bir kombinasyon. Beyaz, sade ve şık.İçerik: 4 adet beyaz CuTu3 adet beyaz raf2 adet 2'li beyaz taç2 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Tüm Cutu'lar için istenilen adette raf, çekmece ve kapak sepete eklenebilir.&..

DEVAMI

-17%
Flat 02- Tv ünitesi
Su, çakıl ve dalgaları anımsatan renkler mutlu anıları uyandırır. Mavinin dinginliği ile kum taşı grinin uyumu sizi bambaşka duygulara zerk eder.İçerik: 5 adet kumtaşı CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım koyu mavi kapak (menteşe ve ku..

DEVAMI

-17%
Topsy 01 - Salon ve oturma odası için konsol
Modül 10 adet CuTu'dan  oluşur. Beyaz ve turkuazın huzur veren tarzıyla mekanınıza stil ve dinginlik katar.İçerik: 10 adet beyaz CuTu5 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 takım turkuaz kapak (menteşe ve kulp dahil)3 adet 2'li beyaz taç10 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş günü içinde tesl..

DEVAMI

-17%
Topsy 02 - Tv ünitesi
Film cd leriniz veya kitaplarınız için duvarda yüzen üst kısımda çok fazla yeriniz var. Alt kısımda ise çeşitli eşyaları depolayabilirsin. Asil duruşu ile bu tv ünitesi mekanınıza çok yakışacak. İçerik:12 adet beyaz CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım kum taşı kapak (menteşe ..

DEVAMI

-17%
Topsy 03 - Oturma odası dolabı
Modern, fonksiyonel ve tarz bir büfe. Güzel, sade ve şık. İster oturma bölümünde kullan, istersen yemek masasının yanında. Her nerede kullanırsan renklerin bir araya gelişi ve kübik formlar muhteşem.    İçerik:8 adet beyaz CuTu4 adet meşe CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp da..

DEVAMI

-17%
Topsy 04 - Tv ünitesi, ceviz ve beyaz renkli
Ceviz kaplamanın etkileyici ve sıcak dokusu. Beyaz ile kombine edildiğinde muhteşem. Bu tv ünitesi hem çok etkileyici hem de çok kullanışlı.İçerik: 11 adet beyaz CuTu3 takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz tekli çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet çekmece üzeri beyaz raf3 adet 2'li be..

DEVAMI

-17%
Topsy 05 - Tv ünitesi
Uzun bir duvar yüzeyiniz mi var? Bir sürü CuTu'yu yan yana diz ve mükemmel bir tv ünitesine sahip ol. Renkler çok hoş ve uyumlu değil mi?İçerik: 6 adet beyaz CuTu3 adet kum taşı CuTu3 adet meşe CuTu3 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)3 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)3 takım ..

DEVAMI

-17%
Flat 03 - Duvar dolabı kombinasyonu, rengarenk
Parti havasında, rengarenk. Duvarda yüzen renkler. Mekana enerji ve hareket katan bir kombinasyon.İçerik: 6 adet beyaz CuTu1 takım pembe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım koyu mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım turuncu kapak (menteşe ve kulp d..

DEVAMI

-17%
Splay 01 - Dolap kombinasyonu
Beyazın saflığı ile meşenin sıcaklığı bir arada olan bir CuTu sistemi. Belki bir tv ünitesi veya yemek odasında bir yan konsol. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, mekana minimalist bir tarz katan tasarım.İçerik: 8 adet meşe CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li meşe taç2 tak..

DEVAMI

-17%
Splay 02 - Kapaklı dolap kombinasyonu
Beyaz ve mavinin uyumu. Saf, temiz ve cool.İçerik: 8 adet beyaz CuTu4 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)4 takım koyu mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li beyaz  baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 haftadır.Kapaklı Cutu'lar içinde raf yoktur. T..

DEVAMI

-17%
Step 05 - Çok amaçlı dolap kombinasyonu
En çok satan ürünlerimizden biridir. Bu modül depolama sistemi olarak olarak mükemmel bir çözümdür. Her mekana uygundur.İçerik: 12 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li beyaz  taç2 takım 2'li baza (ayaklı)Notlar:Ürünün teslim süresi 2 ..

DEVAMI

-17%
Topsy 08 - Çok amaçlı dolap
Kumtaşı grinin asaleti, sadeliği veya meşe ile beyazın modern, sıcak buluşması. Ahşabın sıcak ve klasik tarzını formun modernliği ile buluşturan harika bir tasarım. İçerik: 11 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li baza (ayaklı)3 set duvar askı elemanıNotlar:Ürünün teslim sü..

DEVAMI

-17%
Zippy 06 - Çok amaçlı dolap
Birçok renk, birçok fonksiyon: Bunlar, CuTu modüler raf sisteminin en önemli özellikleri. Tüm öğeler uyumlu bir görünüm oluşturmak için bir araya gelir. Tabanda kullanılan baza, dolabı hafifçe zeminden kaldırıyor ve ister ayak istenirse de tekerlek kullanımına olanak sağlıyor.İçerik:6 adet beyaz CuT..

DEVAMI

-17%
Cute 07 - Antre dolabı
Kum taşı , beyaz ve pembe. İstersen ayaklı baza yerine tekerlekli baza da tercih edebilirsin.İçerik:3 adet kum taşı CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım pembe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet tekli kum taşı  taç1 adet 2'li kum t..

DEVAMI

-17%
Cute 08 - Antre dolabı
Kum taşı ve maviler. Çakıl taşları ve denizi hatırlatan bir büyü. İçerik:3 adet kum taşı CuTu1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım koyu mavi 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet tekli kum taşı  taç1 adet 2'li kum taşı  taç1..

DEVAMI

-17%
Cute 09 - Antre dolabı
Ceviz ve meşenin sıcaklığını mekana yansıtan basit bir dolap. İçerik:4 adet beyaz  CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li meşe  taç2 takım 2'li meşe baza (ayaklı)Notlar:7 iş gün..

DEVAMI

1 ile 16 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 16 ürün, 1 sayfa)