"Cutu" Modüler Mobilya Sistemi Mutfak İçin Tamamlayıcı Dolap Çözümleri Sunar!

Belki kahve makinanı koyabileceğin, tekerlekli bir dolap.Veya masanın yanında altı dolaplı bir puflu bench ya da turşu kavanozlarını dizebileceğin bir duvar rafı...

Sen Nasıl Hayal Edersen - "Limit Senin Hayal Gücün"

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-19%
Up 03 - Çok amaçlı dolap, tekerlekli
Kahve keyfi için özel bir tasarım. Kahve makinanızı ve fincanlarınızı depolayabileceğiniz muhteşem bir dolap. Aynı zamanda turuncu ve gri tonlarının uyumu ile mutfağınıza renk katan hoş bir obje.İçerik: 3 adet CuTu1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet ra..

DEVAMI

-17%
Topsy 07 - Çocuk ve Genç Odaları İçin Yatak Başı Kitaplık
Bu oluşum CuTu modüler raf sisteminin neler yapabileceğini gösterir. Zeminde ve duvarda konumlandırılarak hareketli, renkli ve fonksiyonel bir konsept yaratılmıştır. Düzenleme göz açıp kapayana kadar değiştirilip, dönüştürülebilir.İçerik: 11 adet beyaz CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takı..

DEVAMI

-15%
Topsy 08 - Çok amaçlı dolap
Kumtaşı grinin asaleti, sadeliği veya meşe ile beyazın modern, sıcak buluşması. Ahşabın sıcak ve klasik tarzını formun modernliği ile buluşturan harika bir tasarım. İçerik: 11 adet CuTu5 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li baza (ayaklı)3 set duvar askı elemanıNotlar:Ürünün teslim sü..

DEVAMI

1 ile 3 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 3 ürün, 1 sayfa)