Antrenizde Şık Bir Puflu Ayakkabılığa Ne Dersiniz?

Özellikle küçük evlerde, dar antreler için minimal antre mobilyaları tercih edilmektedir.Bu tür küçük evlerde bolca depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam da bu noktada Cutu imdadınıza yetişir. Cutu ile tasarlayacağınız mini bir antre mobilyasına minder ekleyerek,  evinizin girişinde ayakkabılarınızı rahatça çıkarabilmek için bir oturma bankına da sahip olursunuz.

Dar ve Uzun Koridorlar için Antre Mobilyası Nasıl Olmalı?

Dar ve Uzun koridorlar için mobilya seçerken mümkün olduğunca minimal ölçülerde olmasına ve aynı zamanda da fonksiyonel olmasına dikkat edilmelidir.Cutu minimal ölçüleri, zerafeti ve işlevselliği ile tam da dar koridorlara uyum sağlayacak puflu ayakkabılıklar ve antre mobilyaları tasarlamanıza olanak sağlar.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-27%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-32%
Minimal 02 - Duvar dolabı, çekmeceli
Fonksiyonel bir depolama sistemi mi arıyorsunuz? CuTu ile tasarlayın , duvara asılan modüllerle tasarımınızı genişletin. İçerik: 3 adet beyaz CuTu1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli meşe taç1 adet 2'li meşe taç3 set duvar askı elemanıNotlar:..

DEVAMI

-30%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet 2'li t..

DEVAMI

-31%
Cute 02 - Ayakkabılık, açık raflı ve puflu
4 adet CuTu ile mini bir ayakkabılık. İster ayakkabılırınızı koyun, isterseniz terliklerinizi. İçerik: 4 adet beyaz  CuTu 1 takım beyaz kapak (menteşe, kulp ve çıt-çıt mıknatıs dahil) 2 adet puf minderi 3 adet beyaz raf 1 takım tekli beyaz baza (ayaklı) 1 takım 2'li beyaz baza (ayakl..

DEVAMI

-31%
Cute 01 - Portmanto dolabı
Kapı girişinde küçük, modern, renkli bir portmanto istemez misiniz?İçerik:7 adet beyaz CuTu5 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 adet mor puf minderi3 adet beyaz raf1 adet tekli beyaz  taç1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)1 takım tekli beyaz baza (ayaklı)3 set duvar askı elemanıNotlar:7 iş..

DEVAMI

-32%
Cute 04 - Antre dolabı, puflu
Kapaklı ve çekmeceli CuTu'lar bir araya gelip bu mini dolabı oluşturuyor. Belki salonda , belki koridorda veya yatak odasında. Her mekana entegre olabilecek mini bir dolap.İçerik:3 adet beyaz  CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım beyaz  2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 a..

DEVAMI

-30%
Cute 05 - Antre dolabı, puflu
Mavi ve beyazın cool tarzı. İstediğin her mekana uyum sağlayabilir.İçerik:3 adet beyaz CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)3 adet mavi puf minderi1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)1 takım tekli beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim ..

DEVAMI

-29%
Up 01 - Tekerlekli, küçük dolap
Çok yönlü kullanıma sahip bir tasarım. Kum taşı ve beyaz renk ne kadar da ahenkli bir uyum içinde.   İçerik:2 adet beyaz CuTu1 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı..

DEVAMI

-32%
Zippy 06 - Çok amaçlı dolap
Birçok renk, birçok fonksiyon: Bunlar, CuTu modüler raf sisteminin en önemli özellikleri. Tüm öğeler uyumlu bir görünüm oluşturmak için bir araya gelir. Tabanda kullanılan baza, dolabı hafifçe zeminden kaldırıyor ve ister ayak istenirse de tekerlek kullanımına olanak sağlıyor.İçerik:6 adet beyaz CuT..

DEVAMI

-29%
Cute 09 - Antre dolabı
Ceviz ve meşenin sıcaklığını mekana yansıtan basit bir dolap. İçerik:4 adet beyaz  CuTu1 takım meşe kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım ceviz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 adet 2'li meşe  taç2 takım 2'li meşe baza (ayaklı)Notlar:7 iş gün..

DEVAMI

-31%
Cute 06 - Antre dolabı, puflu
Cevizin sıcaklığı yeşilin zerafetiyle birleşince.İçerik:2 adet beyaz  CuTu2 takım ceviz kapak (menteşe ve kulp dahil)2 takım beyaz raf (raf pimleri dahil)2 adet yeşil puf minderi1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.KapaklıCutu'lar içinde 1'er adet raf mevcuttur...

DEVAMI

-30%
Zippy 02 - Çok amaçlı dolap
4 kapaklı modül, 1 baza , 1 taç ve minyatür dolabın hazır. İstediğin her mekana uyum sağlayacak.İçerik: 4 adet beyaz CuTu1 takım çimen yeşili kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 takım çimen yeşili 2'li çekmece (kulp ..

DEVAMI

-35%
Zippy 15 - Çok Amaçlı Duvar Dolabı
Salonda, çocuk odasında, antrede veya evin herhangi bir köşesinde kullanılabilecek, fonksiyonel bir çok amaçlı duvar dolabı kombinasyonu.İçerik: 4 adet beyaz CuTu2 adet bordo kapak (menteşe, kulp, mıknatıs çıt-çıt dahil)2 takım beyaz 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)1 adet beyaz raf1 adet 2'li beyaz ..

DEVAMI

-26%
Puf (Beyaz) Kapaklı
Bir puf düşünün; Hem tekerlekli, istediğiniz yere kolayca taşıyabilyorsunuz. Hem kapaklı, içine kitap ve dergilerinizi koyabiliyorsunuz. Hem de yumuşak minderi sayesinde ister oturabilir, isterseniz de ayağınızı uzatıp televizyon keyfi yapabilirsiniz. Üstelik montajı o kadar pratik ki...İçerik:..

DEVAMI

1 ile 14 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 14 ürün, 1 sayfa)