İADE KOŞULLARI
Herhangi bir nedenle ürünleri iade etmek istediğinizde  ilk yapmanız gereken , ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde bize talebinizi '' İade taleplerim'' bölümünde bulunan formu eksiksiz doldurarak bildirmektir.
İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, 2 iş günü içerisinde Arasta Design tarafından size geri dönüş sağlanır.
Ürünü orjinal ambalajında ve faturasıyla birlikte, üzerindeki iade bölümü doldurulmuş ve ıslak imzalı olarak  göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması (Yurtiçi Kargo) ile , ürünleri ücretsiz bir şekilde tarafımıza geri gönderebilirsiniz veya kargo bedelini karşılamak suretiyle sizin tercih ettiğiniz bir kargo firması ile de gönderebilirsiniz.
*** Firma adına düzenlenen faturalı satışların iade işlemleri için mutlaka iade faturası düzenlenmesi gerekmektedir.
Ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 14 gün içinde, ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi yapılır.

Genel İade Koşulları
1. İadeler mutlaka orjinal kutu ve ambalajıyla birlikte yapılmalıdır.
2. Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş, eksik, hasarlı ve tekrar kullanılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura, üzerindeki iade bölümü eksiksiz doldurulmuş ve ıslak imzalı olarak  tarafımıza gönderilmelidir.
4. İade etmek istediğiniz ürünlerin geri alım planlamasını sizin için yapabiliriz. Bizim aracılığımız ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca taşınan ürünler için sizden kargo bedeli talep etmeyiz. Lütfen konuyla ilgili bize ulaşınız ve ürünlerin geri alımını bizim aracılığımızla yapınız. Aksi halde kargo firması sizden ücret talep edecektir.
5. Montaj yapıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.