Antrenizde Şık Bir Puflu Ayakkabılığa Ne Dersiniz?

Özellikle küçük evlerde, dar antreler için minimal antre mobilyaları tercih edilmektedir.Bu tür küçük evlerde bolca depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tam da bu noktada Cutu imdadınıza yetişir. Cutu ile tasarlayacağınız mini bir antre mobilyasına minder ekleyerek,  evinizin girişinde ayakkabılarınızı rahatça çıkarabilmek için bir oturma bankına da sahip olursunuz.

Dar ve Uzun Koridorlar için Antre Mobilyası Nasıl Olmalı?

Dar ve Uzun koridorlar için mobilya seçerken mümkün olduğunca minimal ölçülerde olmasına ve aynı zamanda da fonksiyonel olmasına dikkat edilmelidir.Cutu minimal ölçüleri, zerafeti ve işlevselliği ile tam da dar koridorlara uyum sağlayacak puflu ayakkabılıklar ve antre mobilyaları tasarlamanıza olanak sağlar.

Hayalindeki dolabı Kendin Tasarlamak İstersen, "KOMPONENTLER" Bölümünden Kolayca Yapabilirsin!

-25%
Minimal 01 - Duvar dolabı, beyaz
Bu mini dolap çok pratik. Her mekanın ihtiyacı olabilecek mini bir depolama alanı.  İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil) 1 adet raf 1 adet 2'li taç 2 set duvar askı elemanı Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı Cutu içinde raf yoktur. İs..

DEVAMI

-28%
Minimal 02 - Duvar dolabı, çekmeceli
Fonksiyonel bir depolama sistemi mi arıyorsunuz? CuTu ile tasarlayın , duvara asılan modüllerle tasarımınızı genişletin. İçerik: 3 adet beyaz CuTu1 takım 2'li çekmece (kulp ve ray dahil)2 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli meşe taç1 adet 2'li meşe taç3 set duvar askı elemanıNotlar:..

DEVAMI

-27%
Minimal 04 - Duvar dolabı, renkli kapaklı
Bu mini duvar dolabını evinizin her mekanında kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin girişinde bir dresuar olarak, isterseniz de oturma odanızda mini bir konsol olarak.... İçerik: 2 adet CuTu 1 takım kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım 2'li çekmece (ray ve kulp dahil) 1 adet 2'li t..

DEVAMI

-27%
Cute 02 - Ayakkabılık, açık raflı ve puflu
4 adet CuTu ile mini bir ayakkabılık. İster ayakkabılırınızı koyun, isterseniz terliklerinizi. İçerik: 4 adet beyaz  CuTu 1 takım beyaz kapak (menteşe, kulp ve çıt-çıt mıknatıs dahil) 2 adet puf minderi 3 adet beyaz raf 1 takım tekli beyaz baza (ayaklı) 1 takım 2'li beyaz baza (ayakl..

DEVAMI

-29%
Cute 05 - Antre dolabı, puflu
Mavi ve beyazın cool tarzı. İstediğin her mekana uyum sağlayabilir.İçerik:3 adet beyaz CuTu2 takım beyaz kapak (menteşe ve kulp dahil)1 takım açık mavi kapak (menteşe ve kulp dahil)3 adet mavi puf minderi1 takım 2'li beyaz baza (ayaklı)1 takım tekli beyaz baza (ayaklı)Notlar:7 iş günü içinde teslim ..

DEVAMI

-24%
Up 01 - Tekerlekli, küçük dolap
Çok yönlü kullanıma sahip bir tasarım. Kum taşı ve beyaz renk ne kadar da ahenkli bir uyum içinde.   İçerik:2 adet beyaz CuTu1 takım kum taşı kapak (menteşe ve kulp dahil)1 adet tekli beyaz taç1 takım tekli beyaz baza (tekerlekli) Notlar:7 iş günü içinde teslim edilir.Kapaklı..

DEVAMI

-27%
Zippy 06 - Çok amaçlı dolap
Birçok renk, birçok fonksiyon: Bunlar, CuTu modüler raf sisteminin en önemli özellikleri. Tüm öğeler uyumlu bir görünüm oluşturmak için bir araya gelir. Tabanda kullanılan baza, dolabı hafifçe zeminden kaldırıyor ve ister ayak istenirse de tekerlek kullanımına olanak sağlıyor.İçerik:6 adet beyaz CuT..

DEVAMI

-26%
Puf (Beyaz) Kapaklı
Bir puf düşünün; Hem tekerlekli, istediğiniz yere kolayca taşıyabilyorsunuz. Hem kapaklı, içine kitap ve dergilerinizi koyabiliyorsunuz. Hem de yumuşak minderi sayesinde ister oturabilir, isterseniz de ayağınızı uzatıp televizyon keyfi yapabilirsiniz. Üstelik montajı o kadar pratik ki...İçerik:..

DEVAMI

1 ile 8 arası ürünler gösteriliyor (Toplam 8 ürün, 1 sayfa)